صادرات بهترین زرشک دانه اناری – پفکی فله ای

بر کسی پوشیده نیست که صادرات بهترین زرشک کشورمان در اقلام دانه اناری و پفکی به نقاط مختلفی از دنیا صورت می گیرد و این رسالت بر عهده ماست تا بتوانیم به جای فروش فله ای آن را به صورت بسته بندی شده عرضه کنیم.

همان طور که می دانید صادرات محصولات مختلفی توسط تجار ایرانی به اقصی نقاط دنیا صورت می گیرد و این تجار سعی می کنند تا بیشترین میزان سود را از محل فروش محصول مورد نظر بدست آورند.
اما در زمینه زرشک بیشترین حجم صادرات ما به صورت فله ای بوده و به دلیل عدم توامندی شرکت های بسته بندی زرشک برای بسته بندی مناسب و ماندگار این محصول نتوانسته ایم در زمینه فروش زرشک بسته بندی شده توفقی داشته باشیم.
از دیدگاه بازرگانی ما اگر در شرایط تحریم های کنونی کشور بتوانیم محصولات کشاورزی خود را حتی به صورت فله ای نیز صادر کنیم، قطعا کمک زیادی را به بخش تولید کشور نموده ایم.

صادرات بهترین زرشک انواع مختلف

همان طور که گفته شد، کشور ما فعلا در شرایط خوبی نبوده و حتی صادرات زرشک به صورت فله ای نیز می تواند کمک زیادی را به رونق تجاری کشورمان داشته باشد.
ما برای صادرات بهترین زرشک دو گزینه پیش روی خود می بینیم اول زرشک پفکی و دوم زرشک دانه اناری…
کدام گزینه بهتری است؟
برای این که بدانیم کدام یک از موارد گزینه بهتری برای فروش است، باید به این مساله دقت کنیم که بازار فروش ما کجاست.
به عنوان مثال بازار فروشی هم چون روسیه می تواند زرشک دانه اناری را به خوبی در خود هضم کند اما بازار کانادا به دنبال خرید زرشک پفکی است.
برای صادرات بهترین انواع زرشک می توانید با مطالعه انواع زرشک ایران دیدگاه جدیدی را در مورد تولید زرشک و صادرات این محصول از کشورمان پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 2 =