صادرات جهانی پسته

قیمت بازار صادرات جهانی پسته فندقی خام فله ای ارزان

صادرات جهانی پسته فندقی خام فله ای ارزان با قیمت مناسب در بازار های مختلف صادرات این خشکبار می تواند ارزاآوری مطلوب را در این آجیل داشته باشد.

ما در بازار جهانی انواع پسته فله ایرانی با رقبای قدرتمندی روبرو هستیم که یکی از آنها کشور آمریکا می باشد که با تمام پتانسیل های این کشور در مسیر صادرات پسته به بازار جهانی قدم برمی دارد و با ارائه قیمت مطلوب به بازار صادرات پسته سعی دارد که بهترین مشتریان را متعلق به خود نماییم.

با توجه به حجم تولید پسته خام در ایران، کیفیت برتر پسته، تنوع خوب محصولی در حوزه پسته از پسته های خندان خام، پسته های آب خندان، پسته های ارگانیک و … باید بتوانیم با قیمت های ارزان تر نسبت به رقبا با تکیه بر یک بازاریابی مدیریتی جهانی، بهترین بازارها را با ارزآوری مطلوب داشته باشیم.

در صادرات انواع پسته فندقی، پسته احمد آقایی، کله قوچی، اکبری و … در مسیر بازار جهانی نیاز داریم که رضایت مشتریان را از حیث قیمت و کیفیت جلب نمائیم و می توانیم با تنوع خوبی که در محصول پسته کرمان، فیض آباد و … داریم، بازار خوب صادرات این محصول را داشته باشیم و در کنار رقبای این حوزه قدرتمند ظاهر شویم.

صادرات جهانی پسته فندقی

در بازار صادرات پسته با نمونه فندقی می توانیم بهترین بازارهای صادراتی را متعلق به خود نمائیم و در این محصول به راحتی می توانیم گواهی های لازم برای صادرات به کشورهای مختلف را بدست آوریم و امکان مطلوب برای صادرات در این حوزه میسر می باشد و از پتانسیل های خوبی در بازار جهانی برای صادرات این نمونه بهره مند می باشیم.

موفقیت بهتر در بازار صادرات پسته ایرانی را می توانید در کنار مجموعه آرین داشته باشید و به عنوان صادرکننده محصول فله ای و بسته بندی می توانید یک انتخاب برتر را در کنار مجموعه ما داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =