صادرات زرشک ارزان مرغوب به روسیه

صادرات زرشک ارزان مرغوب در نمونه های دانه اناری و پفکی به روسیه امکان پذیر بوده و می توان این محصول ایرانی را در این کشور به برخی از مشتریان فروخت.

اولین سوالی که در ذهن هر خواننده ای با برخورد به این عنوان به وجود می آید این است که آیا زرشک در روسیه فروش دارد؟

اجازه بدهید تا پاسخ را با بیان یک تجربه از بازار روسیه و بازار یابی زرشک در این کشور برای شما بیان کنیم.

ما پس از صادرات انواع پسته به روسیه، تصمیم گرفتیم تا زرشک ایرانی را که یک محصول نو پا در روسیه بود، بازاریابی کرده و به فروش برسانیم.

در ابتدای کار بسیاری از مشتریان ما که قبلا از ما پسته خریداری می کردند، هیچ ایده ای از زرشک و حتی طرز استفاده از آن را نداشتند.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا با بیان مشخصات این محصول و خواص آن بتوانیم جای زرشک ایرانی را در فروشگاه های روسیه باز کنیم و تا حدودی موفق به انجام این کار شدیم.

همیشه تئوری ما در مورد صادرات زرشک به عنوان یک محصول جدید به روسیه این بود که شاید برخی از بازار ها به دلیل عمدم شناخت یک محصول خاص آن را خریداری نمی کنند و این حدس ما درست بود و به این نتیجه رسیدیم در صورت بازاریابی درست و برنامه ریزی شده می توان در بازار روسیه جایگاه خوبی را کسب کرد.

صادرات زرشک ارزان مرغوب

هیچ گاه یک نکته را در مورد صادرات به روسیه فراموش نکنید، آن هم عرضه محصولات ارزان قیمت با کیفیت مرغوب در این کشور است.

اگر قصد صادرات زرشک به روسیه را دارید، باید از ارائه محصولات لوکس خود داری کرده و سعی کنید تا صادرات زرشک ارزان قیمت و مرغوب را در دستور کار خود قرار دهید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =