صادرات زرشک به آلمان انواع پفکی – دانه اناری فله ایران

صادرات زرشک به آلمان هم به صورت انواع پفکی و هم دانه اناری فله می تواند یک بازار مناسب را برای این حوزه از خشکبار ایران در آن کشور به همراه داشته باشد.

زرشک در بین محصولات ایرانی هم به صورت خشک شده کاربرد داشته و هم با توجه به اینکه یک محصول با خواص دارویی می باشد در حوزه های تولید و فرآوری مورد استفاده می باشد.

صادرات زرشک به آلمان به صورت فله

در صادرات این محصول به بازار جهانی با کشورهای هدف مختلفی روبرو هستیم که هم می توانیم زرشک پفکی و هم دانه اناری را به صورت فله وارد این بازارها نمائیم و ارزآوری مناسبی را می توانیم در این حوزه برای ایران داشته باشیم.

در بین انواع کشورهایی که بازار هدف ما برای زرشک هستند می توانیم با تجربه صادرات زرشک به آلمان به موفقیت مناسبی در این بازار دست یابیم و این امکان را داریم که هم نمونه دانه اناری و هم نمونه پفکی را در صادرات زرشک به آلمان داشته باشیم.

حجم بالای صادرات زرشک به آلمان به صورت فله می باشد و این کشور با دارا بودن صنایع تولیدی، تبدیلی و فرآوری می تواند یک بازار هدف مناسب برای زرشک ایرانی باشد و این محصول می تواند تجربه ای موفق و مناسب را در هر دو نمونه زرشک در آلمان داشته باشد.

ما در حوزه خشکبار می توانیم در آلمان بسیار موفق عمل نمائیم و با توجه به اینکه محصول زرشک می تواند استانداردها و گواهی های لازم برای واردات به این کشور را کسب نماید می توانیم با تمرکز بر صادرات زرشک به آلمان یک بازار مناسب و پویا را در این کشور برای این خشکبار داشته باشیم.

فروش فله این محصول و بسته بندی و فرآوری در کشور جدید، بخش اعظم سود در این حوزه را متوجه کشوری می نماید که روی تولید و فرآوری در این حوزه سرمایه گذاری نموده است و ما نیز باید به سوی صنایع تولیدی و فرآوری در حوزه زرشک قدمهای گسترده تر و مصمم تری برداریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 17 =