صادرات زرشک به امارات ارقام پفکی – دانه اناری

صادرات زرشک به امارات هم در ارقام پفکی هم در دانه اناری می تواند بهترین بازار مطلوب و مناسب را در این بازار تجربه نماید بازار کیفیت محور می باشد.

زرشک بیرجند از محصولاتی هست که برای موفقیت در بازارهای مختلف باید از بازاریابی درستی بهره مند باشد و در این بازار جهانی خشکبار، نیاز داریم که محصولاتمان با بهترین بازاریابی وارد این بازار پررقیب شود.

در بین نمونه هایی که نیاز به انجام یک بازاریابی درست در جهت شناخت بهتر محصول دارد زرشک می باشد که خوشبختانه این محصول هم در صنایع غذایی کاربرد دارد هم در صنایع فرآوری با توجه به خواص دارویی و درمانی آن استقبال می شود.

از این صادرات زرشک مسأله ای هست که باید روی آن تمرکز نموده و با توجه به حجم خوب تولید این محصول و سطح مناسب زیر کشت این محصول هم می توانیم بازار مناسب صادراتی را در این محصول داشته باشیم و هم مسیر فرآوری آن را طی نمائیم.

صادرات زرشک به امارات دانه اناری پفکی

در بین بازارهای مختلفی که برای زرشک ایرانی در بازار جهانی وجود دارد یک بازار مطلوب را می توانیم برای صادرات زرشک داشته باشیم که آن صادرات زرشک به امارات می باشد.

در صادرات زرشک به امارات هم امکان ارائه ارقام پفکی با کیفیت های مختلف را داریم و هم دانه اناری با کیفیت های مختلف و در صادرات زرشک به امارات باید به مقوله کیفیت این محصول توجه شود.

مقوله صادرات به کشورهای مختلف باید متناسب با آن بازار و استانداردهای آن کشور صورت گیرد تا مشکلی در صادرات آن به وجود نیاید  و در بین کشورهایی که صادرات به آنها داریم می توانیم گزینه صادرات زرشک به امارات را تجربه نمائیم.

این کشور می تواند هم برای نمونه دانه اناری و زرشک پفکی کشوری مناسب برای صادرات باشد و می توانیم با انتخاب کیفیت مناسب در کنار یک قیمت مطلوب تجربه ای بی نظیر را در صادرات زرشک به امارات داشته باشیم.

ما در صادرات فله و محصول بسته بندی به این بازار می توانیم موفق عمل نمائیم ولی این بازار در مقوله بسته بندی سخت گیری هایی دارد که برای صادرات بسته بندی به آن باید شرایط مطلوب را در بسته بندی و محصول رعایت نمائیم.

مقوله قیمت نیز در صادرات خشکبار به بازارهای مختلف از اولویت بسیار بالایی بهره مند می باشد و با توجه به رقبای قدرتمندی در حوزه خشکبارها داریم باید با بالانس نمودن قیمت، سعی در ارائه کیفیت متناسب با قیمت نمائیم.

صادرات زرشک به امارات نیز می تواند یک ارزآوری مناسب را برای این حوزه به همراه داشته باشد و با توجه به اینکه زرشک بیرجند یک محصول حساس و لطیف می باشد باید مقوله هایی مانند حمل و نقل و شرایط مطلوب نگهداری را در صادرات در نظر بگیریم.

با یک شرایط نامطلوب نگهداری و بسته بندی می توانیم لطمات بسیاری را به ظاهر و طعم این محصول وارد نمائیم و از این رو  باید در بسته بندی این محصول و همچنین شرایط حمل و نگهداری آن توجه نموده تا در اثر شرایط نامطلوب خراب نشود.

پیش آمده که در اثر شرایط نامطلوبی مانند گرمای انبار نگهداری و بسته بندی نادرست، زرشک صادراتی تغییر رنگ داده و مشتری ناراضی شده است و از این در زمان خرید این محصول توجه داشته باشید که از منابع آگاه و آشنا به محصول و صادرات آن خرید نمائید.

کشورهای مختلفی در سرتاسر جهان از خریداران زرشک هستند که این کشورها هر کدام می توانند بهترین بازار هدف باشند و ما نیاز داریم که علاوه بر مشتریان قدیمی به مشتریان جدیدی در این حوزه دست یابیم و از این رو با اینترنت می توانیم روی آن تمرکز نمائیم.

در ضادرات زرشک به امارات باید با ارائه نمونه های مختلف و قیمت به مشتریان، گزینه مناسبی را برای صادرات به این کشور انتخاب نمائید و در کنار کیفیت باید مقوله قیمت را نیز برای صادرات به این کشور در اولویت قرار دهید.

در کنار ما می توانید بهترین انتخاب ها را برای صادرات موفق انواع زرشک، زعفران و خشکبار به این کشور داشته باشید و با ما تجربه ای موفق را داشته باشید.

صادرات زرشک به امارات فله

در صادرات زرشک فله به این بازار باید یک انتخاب درست را در نمونه های مختلف زرشک داشته باشید و از این رو می توانید در مجموعه آرین نمونه های مختلف زرشک را تجربه نمائید.

صادرات زرشک به امارات به صورت فله در کارتن صورت می گیرد که هم باید کیفیت کارتن مناسب باشد تا در زمان حمل و نقل دچار مشکل نشود و با توجه به حساس بودن زرشک در صادرات فله باید کارتن های مقاومی برای آن درنظر گرفته شود.

انتخاب محصول مناسب و بسته بندی مطلوب را در صادرات زرشک می توانید با مجموعه ما انجام داده تا رضایتمندی مشتریان خودرا داشته باشید.

ما با آشنایی کامل به بازار امارات امکان ارائه گزینه های مطلوب آن بازار داشته و با پیشنهاد مناسب در انواع زرشک دانه اناری، پفکی و خشکبارها می توانید تجربه یک صادرات موفق را با ما داشته باشید.

بسیاری از مشتریان با عدم آشنایی و آگاهی قدم در یک بازار صادراتی می گذارند و از این حیث لطمات جبران ناپذیری نصیب شان می شود و از این رو در بازارهای صادراتی باید با تکیه بر شناخت و آگاهی درست در کنار بازاریابی و تبلیغات مدون قدم بردارید.

امارات یک بازار کیفیت محور می باشد و در انتخاب هر محصولی به این بازار باید استانداردهای لازم برای آن بازار رعایت شود تا دچار لطمات جبران ناپذیر نشویم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 5 =