صادرات زرشک به آلمان

صادرات زرشک به فرانسه پفکی – دانه اناری لوکس

صادرات زرشک به فرانسه با چه قیمت هایی صورت می گیرد؟ آیا ارقامی هم چون دانه اناری و پفکی لوکس به شکل های مختلف می تواند پاسخ گو باشد؟

اگر مقالات سایت ما را خوانده باشید، همیشه ما سعی داشته ایم که بهترین و مفید ترین اطلاعات در مورد صادرات به کشور های مختلف را به شما ارائه کنیم، و در این مقاله نیز سعی داریم تا در مورد صادرات زرشک به فرانسه و دیگر خشکبار کشورمان بیشتر صحبت کنیم.

فرانسه همیشه به عنوان یک مقصد جذاب برای صادرات محصولات ایرانی بوده، از مهم ترین دلایل آن می توان به حضور ایرانیان مقیم و دلیل دیگر آن نقش آفرینی این کشور به عنوان یک مرکز پخش در اتحادیه اروپا می باشد.

بیایید تا با هم سفری به دنیای صادراتی زرشک و انواع زرشک مورد نیاز بازار فرانسه بزنیم و بازار این کشور را از مناظر مختلف بررسی و کالبد شکافی کنیم.

بسیار خب!

اولین مساله ای که از ما در مورد صادرات به این کشور سوال می شود این است که محصولات شما چه قیمت هایی دارند؟

زرشک پفکی لوکس

همان طور که می دانید کشور ما به صورت کلی سه نوع زرشک برای عرضه به بازار صادراتی دارد:

زرشک پفکی: این زرشک به عنوان بهترین نوع زرشک بازار ایران شناخته می شود و همان طور که مشخص است گران قیمت ترین محصول بازار به شمار می آید، قاعدتا اگر شما بخواهید در زمینه صادرات این محصول فعالیت کنید، باید بدانید که دقیقا چه رده ای از کالا را نیاز دارید چرا که این محصول طیف کیفی لوکس تا درجه دو داشته و هر کشوری محصول خاصی را پسند می کند، اما اگر قصد صادرات به فرانسه را دارید، بهترین گزینه برای شما زرشک پفکی لوکس است.

زرشک زیرتالاری: این نمونه زرشک معمولا کمتر در بازار شناخته شده است و به همین دلیل بسیاری از صادرکنندگان از آن برای صادرات استفاده نمی کنند، اما با این حال محصول مورد نظر در رده قیمتی میان رده قرار داشته و قیمت های متوسط بازار مربوط به این محصول است.

زرشک زیرتالاری درجه یک

زرشک دانه اناری: یک نمونه بسیار مشهور زرشک در بازار ایران که همانند خواهر خوانده خود زرشک پفکی دارای کیفیت ها و قیمت های متنوعی است، اگر شما در پاییز قصد خرید این محصول را داشته باشد، بدون شک قیمت های بسیار خوبی را برای خرید بدست خواهی آورد.

زرشک اناری درجه یک

مساله بعدی که در مورد صادرات به فرانسه مطرح می شود این است که آیا محصول به صورت بسته بندی صادر می شود یا فله؟

بر کسی پوشیده نیست کشور ما نه تنها در زمینه کشاورزی بلکه در تمامی زمینه یک کشور خام فروش است ولیکن در مورد محصولاتی همانند زعفران و زرشک این قضییه اندکی تفاوت دارد، برخی از شرکت های فعال در زمینه بسته بندی زرشک و زعفران این دو محصول را به صورت بسته بندی شده صادر می کنند.

البته آنان نیز کار صادرات محصولات بسته بندی خود را در کنار صادرات فله خود انجام می دهند، چرا که در بسیاری از موارد متاسفانه بسته بندی های موجود در بازار کشورمان برای صادرات و فروش در بازار کیفیت محوری همانند فرانسه مناسب نیست.

برای حمل زرشک باید چه کنیم؟

صادرات زرشک به فرانسه از راه های مختلفی صورت می گیرد، که برای صادرات حجم های کم بهترین راه ارسال هوایی محصول بوده و اگر قصد صادرات تناژ این کالا را دارید قطعا استفاده از کامیون های یخچال دار می تواند دستیابی شما را به بازار ایران کشور بسیار آسان کند.

مقاله زیر را برای مطالعه از دست ندهید:

صادرات زرشک به ترکیه

چالش های صادرات زرشک به آلمان

قاعدتا صادرات هر محصولی مشکلات خاص خود را دارد و کشور فرانسه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ما چالش های صادرات زرشک را یک به یک برای شما لیست می کنیم و راه حل هر یک را نیز برایتان بیان خواهیم کرد.

گواهی های بهداشتی: یگی از جاهایی که ممکن است شما برای صادرات خود به مشکل بخورید، زمانی است که قصد دریافت گواهی های مربوطه برای صادرات را دارید، که در اینجا این امر واجب می شود که شما خرید خود را از مجموعه های دارای اعتبار لازم انجام دهید که اینچنین مشکلاتی برای شما ایجاد نشود.

بسته بندی مناسب: بسته بندی خوب، یکی از مهم ترین پیش نیاز های یک فعالیت صادراتی خوب است، در نتیجه اگر قصد صادرات دارید، سعی کنید چه در بسته بندی فله و چه در بسته بندی ریز قوی عمل کنید، مجموعه آرین در زمینه بسته بندی های فله می توانید بهترین نوع پیشنهاد ها را برای شما داشته باشد.

انتخاب محصول: ما همیشه در کلام بسیاری از همکاران خود سردرگمی برای خرید محصولی باکیفیت را مشاهده می کنیم و پیشنهاد ما برای آنان این است که ابتدا نیاز بازار هدف خود را بررسی کرده و پس از آن اقدام به برنامه ریزی برای خرید محصول مورد نظر خود نمایند ولیکن به صورت کلی بازار فرانسه لوکس ترین محصولات را از شما طلب می کند.

اگر بخواهیم مبحث صادرات زرشک ایرانمان به فرانسه را برای شما جمع بندی کنیم، باید بگوییم که بازرگانی خشکبار آرین در زمینه صادرات آماده ارائه خدمات بوده و بهترین ها را برای شما محیا می کند و تمامی نگرانی ها و چالش های شما را پوشش خواهد داد.

و اما دیگر خشکبار ایران در مسیر صادرات به فرانسه

همان طور که در ابتدای مقاله بیان شد آلمان گزینه بسیار خوبی برای صادرات ارقام مختلف خشکبار ایران است، محصولات مختلفی برای صادرات به این کشور استفاده می شود که چند مورد آن در مجموعه ما تامین و صادر می گردد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود.

زعفران: همواره زعفران ایران گزینه ای بسیار جذاب برای صادرکنندگان بوده و بسیاری از صادرکنندگان ایرانی ارقام مختلفی از زعفران ایران را به کشور فرانسه صادر می کنند، انواع زعفران بسته بندی و فله در نمونه های سوپر نگین، نگین و … برای صادرات به این کشور مناسب است.

زعفران نگین صادراتی ایران

توت خشک: یک گزینه ایده آل برای صادرات به کشور فرانسه را می توان توت خشک صادراتی ایران دانست، بهترین انواع توت خشک مشهد به خصوص نمونه های لوکس و فوق لوکس همیشه برای صادرات به این کشور استفاده می شود.

از شما دعوت می کنم تا مقاله زیر را که در مورد صادرات توت به اروپا است را مطالعه نمایید:

صادرات توت خشک فوق لوکس به اروپا

محصولات دیگری از جمله انواع آلو، پسته، عناب و …. برای صادرات به این کشور مورد استفاده قرار می گیرد که شما می توانید موارد مختلف از از مجموعه ما بخواهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =