صادرات زرشک به مالزی

صادرات زرشک به مالزی انواع پفکی درجه یک

صادرات زرشک به مالزی با بهترین قیمت بازار انواع پفکی درجه یک توانسته به رضایتمندی در مشتریان صادراتی منجر گردد.

نمونه زرشک پفکی صادراتی به مالزی

زرشک محصول بسیار لطیف و حساس می باشد و در صادرات آن یا در عرضه داخلی این محصول باید به حساس بودن آن بسیار توجه گردد.

شرایط نامطلوب نگهداری می تواند باعث شود که محصول سیاه شود و کیفیت خودرا از دست دهد و از این رو باید در پروسه آماده سازی آن برای صادرات به تمام مواردی که می تواند روی این محصول تأثیر منفی بگذارد توجه گردد.

در اواخر زمستان و در فصل بهار می توانید کیفیت های بسیار مطلوبی از زرشک پفکی را با کیفیت و قیمت مطلوب راهی بازار صادرات این محصول نمائید.

زرشک پفکی در این بازه زمانی بسیار تازه و باکیفیت بسیار بالا بوده و از نظر ظاهری بسیار خوش رؤیت می باشد و می تواند به راحتی رضایتمندی مشتریان را به خود جلب نماید.

استفاده از این محصول در بازارهای صادراتی مختلف جهت مصارف متفاوت بوده و از این رو ارائه ی این محصول به بازارهای هدف مختلف با توجه به بازار هدف آن باید صورت گیرد و کیفیت مطلوب و مناسب ارائه گردد.

گاه با بازار هدفی روبه رو هستیم که قیمت محور می باشد و گاه کیفیت محور بودن در اولویت قرار دارد.

در محصول زرشک خوشبختانه از پائین ترین کیفیت تا لوکس ترین و کیفیت درجه یک از آن قابل ارائه می باشد و گاه با ترکیب دو کیفیت تقریبا به هم نزدیک می توانیم یک بالانس قیمتی مطلوب را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

در کنار انواع محصولاتی که می توانیم راهی بازار صادراتی نمائیم زرشک از مواردی هست که می تواند با تکیه بر بازاریابی درست و یک مدیریت درست صادراتی، بازار مطلوبی را متعلق به خود نماید و خوشبختانه در این محصول می توانیم به صورت عمده هر تناژی را در فصل مناسب و ماه های مطلوب صادرات، وارد بازار جهانی آن نمائیم.

با تکیه بر تجربه صادرات در این محصول، امکان ارائه بهترین کیفیت و قیمت در مجموعه آرین برایمان میسر و امکان پذیر می باشد.

صادرات زرشک به مالزی یکی از مواردی بوده که توانسته ایم به رضایمندی مشتری دست یابیم و امکان ادامه کار در این حوزه در بازار هدف میسر گردیده است و با توجه به حساسیت مشتری این امکان را میسر نموده ایم که بهترین کیفیت و قیمت را در اختیار مشتریمان قرار داده باشیم.

صادرات زرشک به مالزی نمونه پفکی

جهت صادرات زرشک به مالزی نمونه انتخابی زرشک پفکی با کیفیت مطلوب بوده که از نظر قیمتی مناسب بازار هدف بوده است.

در ابتدا نمونه های مختلف در اختیار مشتری قرار گرفت و با توجه به قیمت و کیفیت، مشتری نمونه مطلوب را انتخاب نموده و پس از آن آماده سازی محصول آغاز گردید و بعد از حدود سه، چهار روز نمونه های زرشک کارتن زده، آماده رؤیت مشتری گردید که در این مرحله مشتری به صورت رندم این امکان را دارد که کارتن ها را باز نموده و با نمونه اصلی مطابقت نماید که این کار هم به صورت رؤیت سر بار صورت می گیرد و هم در صورتی که مشتری امکان حضور در مشهد را نداشته باشد می تواند نماینده خودرا به انبار فرستاده یا فیلم بار و کارتن ها ارسال می گردد.

در صادرات ما با توجه به اینکه مشتری می خواست با لیبل های مشخصی روی کارتن ها سفارش خودرا را داشته باشد بعد از کارتن زدن، روی تمام محصول لیبل چاپی مشتری قرار گرفت و بعد از لیبل زدن، کل سفارش جهت شیرینگ ارسال گردید و محصول نهایی کارتن زده، لیبل خورده و شیرینگ شده در اختیار مشتری صادراتی قرار گرفت.

با توجه به پف مطلوب در محصول زرشک پفکی سعی می شود که در کارتن های ده کیلویی لمینت یا معمولی که با قیمت های مختلف ارائه می گردد و متناسب با درخواست مشتری انتخاب می شود قرار گیرد و وزن مطلوب بین 9 تا ده کیلو می باشد و باید به صورتی در کارتن ها ریخته شود که زرشک ها پف خودرا از دست ندهد.

روی کارتن یا زیر آنها اصولا از گراف استفاده می شود و کارتن بسته می شود و گاه از کیسه های متقال نیز استفاده می گردد که هزینه های بسته بندی صادراتی، شیرینگ، لیبل و … به هزینه خود محصول زرشک اضافه می شود.

صادرات زرشک جهت بازار جهانی

در محصول زرشک چه به صورت زرشک دانه اناری و چه به صورت پفکی، خوشبختانه تجربه مطلوبی را داریم و از نظر کیفیت محصول نیز می توانیم با درجه بندی های مختلف جهت بازار جهانی اقدام نمائیم.

بازاریابی مطلوب در این حوزه می تواند ارزآوری و صادرات خوبی را در این محصول به همراه داشته باشد و شناخت و آگاهی درست نسبت به این محصول و شناخت بازارهای هدف مختلف می تواند باعث شود که با تکیه بر شناخت درست قدم در بازارهای مختلف برداریم.

در جهت ارائه بهتر این محصول در بازار جهانی با توجه به اینکه پتانسیل های خوبی را در تولید این محصول در کشور داریم، بازاریابی و بازارسانی از مواردی می باشد که به شدت در این حوزه نیازمند تمرکز و کار بیشتر می باشد.

در جهت بهره برداری بیشتر و ارزآوری مطلوب در این محصول باید حمایت مالی درست صورت گیرد و از تعاونی ها حمایت گردد و با یک مدیریت درست در این محصول قدم گذاشته شود.

زرشک محصولی می باشد که به صورت های مختلف شربت، کنسانتره، پوره، آب زرشک و فرآوری شده می تواند راهی بازارهای مختلف اروپایی گردد و با شناخت صنایع فرآوری مختلف می توانیم منابع مطلوبی را برای صادرات این محصول در اختیار داشته باشیم.

این محصول امکان مطلوبی جهت ارائه در صنایع دارویی و غذایی دارد و می توانیم بازارهای هدف مختلفی را که از صنایع قوی برخوردارند شناسایی نمائیم و روی بازاریابی این محصول تمرکز نمائیم.

در مجموعه آرین با توجه به تجربه مطلوب در صادرات می توانیم در جهت ارائه بهتر محصول و ارائه قیمت های مطلوب در کنار شما تجار و صادرکنندگان گرامی باشیم.

جالب است بدانید که صادرات زرشک ایران به کشور های دیگری نیز انجام می شود که در این میان کشور فرانسه یکی دیگر از مقاصد است، پس مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید:

صادرات زرشک به فرانسه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 13 =