صادرات زرشک تازه

صادرات زرشک تازه پفکی – دانه اناری قائنات

صادرات زرشک تازه بخشی ز رسالت صادرکنندکان کشورمان است که هر ساله ارقام پفکی و دانه اناری را از قائنات خریداری کرده و صادر می کنند.

صادرات همیشه به عنوان اصلی ترین رکن اقتصادی هر کشور بوده و بسیاری از دولت ها در پی آن هستند تا با صادرات محصولات کشاورزی بتوانند بیشترین میزان آورده نقدی را وارد کشورشان کنند.

قاعدتا کشور ما هم با توجه به شرایط تحریمی که در آن قرار گرفته، صادرات زرشک را به عنوان یک فرصت بسیار خوب شناخته و به همین جهت، همیشه سعی دارد تا با تسهیل فرایند صادرات بتواند بهترین بازخورد را از صادرات این محصول بگیرد، به همین جهت ما در این مقاله می خواهیم اندکی بیشتر در مورد صادرات زرشک به دیگر کشور ها با هم به بحث و گفتگو بنشینیم.

اولین مساله ای که در این مقاله شاید توجه شما را جلب کند، عنوان صادرات زرشک تازه است! منظور ما در این بخش از زرشک تازه یعنی زرشک امسالی یا زرشک نو می باشد و زرشک خس مد نظر نیست.

اما برای ان که در مورد صادرات زرشک خیس بدانید، باید خدمت شما همکاران محترم عرض کنم، اگر قصد صادرات زرشک خیس را دارید، می بایست در مرحله اول بدانید که شما دیگر خشکبار را صادر نمی کنید، بلکه تره بار صادر می کنید و تمامی قوانین صادراتی تره بار و روش های نگهداری به صورت تره بار برای این محصول صدق می کند، در نتیجه با کسانی که در زمینه تره بار فعالیت دارند، می بایست مشاوره بگیرید.

برای خرید زرشک خیس جهت صادرت صرفا شهریور و مهر ماه باید اقدام کنید و پس از آن محصولی برای فروش صادراتی وحود نخواهد داشت.

از این بحث که بگذریم، به بحث اصلی مقاله خود می رسیم:

صادرات زرشک تازه از ایران

نمونه زرشک صادراتی بازرگانی آرین

در بسیاری از مقالات این سایت به این که کشور ما دارای چند نوع زرشک مختلف است به کرات صحبت شده است، که یکی از بهترین این مقالات را به صورت لینک در زیر برای شما قرار داده ایم:

مشاوره صادرات زرشک

فروش جهانی ایران خود شامل چند بخش مختلف است، که باید هر صادرکننده این بخش های مختلف را آگاه باشد و بتواند بر اساس آن تصمیم گیری نمایند.

1- شناخت بازار هدف:

اولین و مهم ترین نکته فروش جهانی زرشک این است که بازار هدف خود را به درستی بشناسید، برای شناخت بازار هدف نکاتی هم چون نوع زرشک مورد نیاز، نوع بسته بندی، رقبا و …. بسیار اهمیت دارد.

اگر بخواهیم مثالی را برای شما بیان کنیم، به عنوان مثال کشور آلمان …..

آلمان یک بازار بسیار مستعد برای فروش زرشک ایران است، این کشور پتانسیل فروش هر نوع زرشکی را داشته ولیکن برای کاهش ریسک صادرات می بایست در قدم اول محصولات درجه یک خود را به مشتریان حاضر در بازار این کشور پیشنهاد دهید.

ضمنا در صورتی که بتوانید بسته بندی خوبی را عرضه کنید، آنان محصولات بسته بندی شده شما را نیز خریداری می کنند، اما توجه کنید در بسته بندی که عرضه می کنید می بایست تمام نکات جهت نگهداری هر چه بهتر محصول حفظ شده باشد.

آن چه در بالا دیدید، خلاصه از گزارش وضعیت بازار در آلمان بود که می بایست بدان توجه شود ….

2- بازار یابی در کشور هدف

دومین نکته مهم آن است که بتوانید محصول خود را در کشور هدف بازاریابی کنید، برای بازاریابی محصول خود در کشور هدف، در قدم اول حضور در نمایشگاه های کشور مورد نظر، ارتباط با شرکت های صادراتی و … می تواند کمک زیادی را در جهت پیشبرد این هدف داشته باشد.

3- تامین کالای درجه یک:

شاید یکی از مهم ترین نکاتی که برای صادرات اهمیت دارد، آن است که شما بتوانید محصولی را تهیه کنید که ضمن دارا بودن کیفیت مطلوب، بتواند نرخ خوبی را داشته باشد و قابل رقابت با محصولات موجود در بازار هدف باشد.

همه ما می دانیم بازار ایران، یکی از آن بازار هایی است که اگر خریدار حواس جمعی نداشته باشد، قطعا در هنگام خرید متضرر شده و ممکن است بهای سنگینی را بابت بی توجهی در خرید پرداخت کند.

اگر در این بخش مشکل دارید، مجموعه خشکبار آرین به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه فروش خارجی زرشک می تواند به شما کمک کند تا محصولی ایده آل را خریداری کنید.

4- انتخاب روش حمل و نقل مناسب:

مساله دیگر که پس از پیدا کردن مشتری صادراتی و تامین محصول اهمیت دارد، ان است که بتوانید روش مناسبی را برای حمل و نقل محصول خود پیدا کنید ….

در برخی از موارد همانند ارسال کالا به استرالیا و مالزی و …. قطعا ارسال دریایی محصول همراه با کانتینر های یخچالی مهم است، اما در صادرات به کشور ترکیه نیاز به این داستان ها نبوده و می توانید محصول خود را با کانتینر معمولی و هزینه اندک ارسال کنید.

توجه به شیوه پرداخت

اگر سابق بر این در زمینه خرید و فروش صادراتی فعال بوده اید که قطعا در مورد پرداخت های بین المللی اطلاعات دارید، اما اگر تا کنون تجربه صادرات نداشته اید، قطعا از شرکت های دارای تجربه صادرات کمک بخواهید تا متضرر نشوید.

در نهایت اگر بخواهیم این مقاله را جمع بندی کنیم، باید بگوییم که هر دو نمونه زرشک پفکی و زرشک دانه اناری برای صادرات به خارج کشور گزینه های بسیار خوبی هستند ولیکن نیاز است تا با کسب تجربه کافی بدانید که کدام محصول برای چه بازار مناسب تر است.

اگر مجموعه ما را برای انجام امور تامین محصول خود انتخاب کردید، ما تمامی ان چه را که باید در مورد این قضییه بدانید را به شما آموزش خواهیم داد…

با ما در تماس باشید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =