صادرات زرشک فله دانه اناری به عراق

صادرات زرشک فله به بازار جهانی از مواردی هست که در صورت برنامه ریزی مدیریتی می تواند حوزه ای پویا و با پتانسیل بالا باشد و نمونه دانه اناری از این محصول می تواند بازاری مناسب را در کشور همسایگی ما عراق داشته باشد.

صادرات زرشک فله به بازارهای مختلف در سرتاسر جهان می تواند پویایی خوبی را در این محصول ایجاد نماید و ما شاهد بازارهای مختلفی هستیم که انواع زرشک دانه اناری و زرشک پفکی ایران را هم به صورت بسته بندی و هم برای حوزه های فرآوری استفاده می نمایند.

صادرات زرشک فله ایران به بازارهای مختلف صورت می گیرد که این زرشک صادراتی در کشورهای دیگر وارد پروسه فرآوری و یا بسته بندی می گردد و بازارهای جدیدی را برای این محصول بی نظیر به وجود می آورد و باید از بازارهایی که در همسایگی ما وجود دارد مانند بازار کشور عراق استفاده نمائیم.

صادرات زرشک فله به عراق

بازار بکر عراق که از لحاظ ذائقه ای بسیار نزدیک به ما هستند و در صنایع غذایی می توانیم یک گزینه عالی را در همسایگی مان داشته باشیم باید با صادرات زرشک فله ایران، گامهای صادراتی مان را در این کشور برداریم.

بازار عراق و روش های معاملات در حوزه خشکبار، ادویه جات، حبوبات و … قرابت بسیاری با ایران دارد و فله فروشی در این کشور مانند ایران بسیار متداول می باشد و از این رو می توانیم صادرات زرشک فله دانه اناری ایران را به کشور عراق با پیشترین پتانسیل انجام دهیم و از طرفی قیمت زرشک ایران مطلوب می باشد.

بازار قیمت محوری مانند عراق می تواند نمونه ای مناسب برای صادرات زرشک فله باشد و باید بتوانیم با بالانس نمودن قیمت و در دست گرفتن این بازار، از پتانسیل های خرید و فروش خوبی که در این بازار بکر وجود دارد برای صادرات زرشک ایران و رونق در این حوزه، بیشترین بهره را ببریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یک =