صادرات زرشک پفکی ممتاز به ایتالیا

زرشک پفکی ممتاز ایران به عنوان یک محصول کشاورزی برگزیده می تواند در بازار جهانی تجارت این محصول یک بازار مناسب را در کشوری مانند ایتالیا داشته باشد.

زرشک پفکی ممتاز به عنوان یک محصول صادراتی جای کار و تلاش خوبی را برای صادرات دارد و این محصول با توجه به اینکه بسیار لطیف می باشد در مقوله نگهداری و انبار نمودن باید مطالعه تخصصی صورت گیرد تا زرشک پفکی ممتاز ایران بتواند در تمام طول سال با شرایط درست نگهداری و صادرات شود.

زرشک پفکی ممتاز ایران که به صورت فله صادرات می شود یکی از محصولات خاص در صنایع غذایی می باشد و خوشبختانه این محصول در حوزه های فرآوری و بسته بندی می تواند بازارهای بهتری را در صادرات زرشک ایران متعلق به خود نماید.

زرشک پفکی ممتاز صادراتی

صادرات زرشک پفکی ایران که سالهاست به صورت قدیمی و سنتی و با متدی قدیمی در حال انجام می باشد نیاز به بسته بندی و راهیابی محصول بسته بندی شده به بازار جهانی زرشک دارد و این امکان باید به وجود آید که بتوانیم روی مقوله بسته بندی زرشک و برند شدن آن بهتر از گذشته عمل نمائیم.

زرشک پفکی ممتاز که می تواند بازارهای بسیار خوبی را در کشورهای اروپایی داشته باشد یک تجربه بسیار عالی را در ایتالیا داشته و این بازار می تواند با بازاریابی و تبلیغات بستری مناسب برای صادرات زرشک پفکی ممتاز ایران باشد و باید روی صادرات زرشک بسته بندی برنامه ریزی درستی نمائیم.

آلمان، ترکیه، کویت، عراق، ایتالیا و … همه از بازارهای مطلوب برای انواع زرشک پفکی، زرشک دانه اناری و … می باشد که می توانیم هم روی برند مناسب برای این محصول و برای بسته بندی آن برنامه ریزی نمائیم و این بازارهای عالی می توانند ارزآوری بسیار مناسبی در این حوزه ایجاد نمایند و باید اولویت بندی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =