صادرات زعفران ایران به گرجستان انواع نگین – سرگل

صادرات زعفران ایران به گرجستان می تواند کمک زیادی را به رونق اقتصادی کشور نماید، اما چرا؟ شاید بهتر باشد تا ادامه مقاله را در مورد فروش انواع نگین و سرگل را بخوانید.

همان طور که می دانید برخی از کشور ها که برای صادرات انتخاب می شود، بازار مستعدی را برای فروش محصولات مختلف دارند، در این بین کشور هایی همانند گرجستان، ترکیه و… که کشور هایی هستند که ایرانیان زیاد به آن جا مراجعه می کنند، را می توان از بازار های خوب برای فروش دانست.

از بزرگ ترین مزیت های صادرات زعفران ایران به گرجستان این است که می توان زعفران را به عنوان یک محصول لوکس در این کشور ها با قیمت خوب عرضه کرد، دلیل این موضوع این است که گرجستان توریست های زیادی را از کشور های مختلف دارد و به همین دلیل زمینه برای فروش زعفران ایران به خوبی فراهم شده است.

صادرات زعفران ایران به گرجستان در انواع مختلف

بسیار خوب در قدم اول بیایید تا گزینه های روی میز برای صادرات زعفران به کشور گرجستان را با هم بررسی کنیم.

این که شما چه نوع زعفرانی را برای صادرات انتخاب کنید، کاملا به این بستگی دارد که نیاز مشتریان شما چیست؟

قطعا نیاز سنجی مشتریان برای امر صادرات مساله ای حیاطی بوده و شما باید به دقت نیاز مشتریان خود را بررسی و پس از ان به صادرات بپردازید.

روش نیاز سنجی چگونه است؟

همیشه هنگامی که مشتریان با ما تماس می گیرند و ما این مساله را بیان می کنیم، آنان این سوال را از ما می پرسند.

بهترین روش برای نیاز سنجی مشتریان این است که ما قبل از انجام دادن کار صادرات چندین نمونه زعفران را همراه خود به کشور هدف برده و به مشتریان عرضه کنیم.

قطعا مشتری از بین نمونه هایی که ما عرضه می کنیم، یکی را انتخاب کرده و خرید خود را نهایی می کند.

شاید هم شما بتوانید از بین چندین نمونه صادراتی خود، از هر کدام مقداری را به مشتری عرضه نمایید.

دقت کنید که سعی نمایید تا آنقدری نمونه به همراه داشته باشید که چندین مشتری برای شما سفارش بگذارند.

در بین چند نوع زعفران انتخاب این که چه زعفرانی را به گرجستان ببریم کار کمی سخت است، به همین دلیل ما توصیه می کنیم که زعفران نگین و سرگل را به عنوان دو محصول ایرانی درجه یک برای کار خود انتخاب کنید.

زعفران های نگین و سرگل خود دارای انواعی هستند که شاید بیان کلیاتی در مورد آن چه به کشور گرجستان صادر می شود، برای شما جالب باشد.

زعفران نگین صادراتی به گرجستان:

در بین زعفران های نگین مختلفی که در کشور ما پیدا می شود، آن چه که به نظر ما برای صادرات به گرجستان مناسب است، زعفران نگین معمولی تا شبه نگین است.

اما چرا؟

چون زعفران بیشتر در گرجستان برای بسته بندی استفاده می شود یا نهایتا در صنایع تبدیلی برای تولید ماده غذایی مورد استفاده است، برای خریدار مهم است تا زعفرانی خوب و با قیمت خوب بخرد.

زعفران سرگل صادراتی به گرجستان:

زعفران سرگل صادراتی به گرجستان تقریبا تمامی انواع زعفران سرگل را پوشش می دهد.

سعی کنید تا در صادرات زعفران سرگل دقت کنید تا محصولات باکیفیت تر و بدون مخلوط شدگی را به کشور گرجستان بفرستید.

دقت کنید اگر صادرات بی پروا و بدون مطالعه قبلی صورت گیرد، قطعا با شرکت مواجه می شود.

قیمت صادرات زعفران ایران به گرجستان

سوال بعدی مشتریان، پس از آن که نوع زعفران مشخص می شود این است که چند بفروشیم؟!

منظور این است که زعفران صادراتی که به گرجستان عرضه می کنند را با چه قیمتی به فروش برسانند که ضرر ندهند و یا بیشترین سود را داشته باشند.

قطعا پاسخ این سوال اندکی سخت است، ما در این هنگام سعی می کنیم تا قیمت جهانی زعفران را به آنان بگوییم تا خودشان بر اساس مشتری که محصول را عرضه می کنند، بتوانند قیمت خرید را تعیین نمایند.

دقت کنید که قیمت فروش یک محصول آن هم در گرجستان بر اساس توافق طرفین صورت گرفته و نمی توان اعداد و ارقام خاصی را بیان کرد.

اگر می خواهید تجارتی موفق را داشته باشید، سعی کنید تا ضمن کشف قیمت از بازار داخلی در بازار کشورمان با بهترین قیمت خرید کنید و پس از مراجعه به بازار گرجستان در ان جا ضمن تحقیقات گسترده محصول خود را به بهترین مشتری بفروشید.

در قیمت زعفران صادراتی به گرجستان قطعا مواردی همانند هزینه های گمرکی، بسته بندی، زعفران، حمل و…. لحاظ می شود تا قیمت نهایی جهت فروش محصول تعیین گردد.

صادرات زعفران ایران به گرجستان به صورت بسته بندی

اگر چه صادرات زعفران ایران به گرجستان بصورت بسته بندی شده کار سختی است، اما سعی کنید تا جای ممکن محصول خود را به صورت بسته بندی شده صادر کنید.

صادرات زعفران به شکل بسته بندی شده می تواند ضمن آن که سود حاصل از صادرات را افزایش می دهد، سود فروشندگان ایرانی را افزایش داده و باعث ارز آوری به کشورمان شود.

خوشبخاتانه بسته بندی های متنوعی برای زعفران در بازار داریم که شما می توانید هر یک را به نسبت نیاز خود انتخاب و برای صادرات استفاده کنید.

در نهایت از شما دعوت می کنیم تا در زمینه صادرات زعفران ایران به خارج کشور فعالیت کنید و از کار کردن در این زمینه هراسی نداشته باشید، چرا که در تمامی مراحل ما در کنار شما هستیم و این اطمینان را به شما می دهیم که متضرر نمی شوید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون پروژه صادرات زعفران به گرجستان با بخش فروش آرین در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − نه =