صادرات زعفران بسته بندی مرغوب به ترکیه

آیا با وجود برند های مشهور زعفران بسته بندی در ترکیه می توان باز هم صادرات محصولات خود را به این کشور داشته باشیم؟ برای فروش بیشتر باید چه برنامه ریزی صورت گیرد؟

ترکیه به عنوان کشور همسایه ایران بوده و حجم زیاد واردات و صادرات ایران و این کشور باعث شد تا ما اندکی در مورد صادرات زعفران بسته بندی شده به این کشور صحبت کنیم.

همان طور که می دانید زعفران ایرانی یکی از محبوب ترین محصولات ایرانی است که می توان در کشور ترکیه به فروش رساند، به همین جهت است که برند های معروف ایرانی به فروش زعفران بسته بندی شده خود در کشور ترکیه پرداخته اند و سعی می کنند تا جای ممکن اجازه حضور رقیب در بازار را ندهند.

ما در این مقاله از نام بردن این برند ها معذوریم اما می توانیم روش کار این شرکت ها را برای فروش بیشتر در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت های فعال در زمینه فروش محصولات بسته بندی شده در ترکیه سعی می کنند تا مجموعه ای محصولات مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار دهند و به عنوان مثالی در کنار زعفران، کالا های بسته بندی شده دیگری همانند زرشک، هل و… را نیز به این کشور صادر کنند تا از فروش کلی خود به سود خوبی برسند.

صادرات زعفران بسته بندی به ترکیه

سوال اینجاست که اگر کسی نو پا باشد و بخواهد با شرکت های بزرگ رقابت کند می بایست چگونه عمل نماید؟

اولین روش، چیزی است که در بالا بیان کردیم.

اما روش بعدی استفاده از بهترین روش های بازار یابی مویرگی در بازار بوده تا بتوان با ارائه بهترین قیمت و کیفیت کم کم تعداد مشتریان را در بازار افزایش داد.

بازرگانی آرین آماده است تا با ارائه خدمات در زمینه صادرات زعفران به شکل بسته بندی و همچنین ارائه مشاوره شما را یاری کند.

از سایت تخصصی زعفران آرین نیز دیدن نمایید: www.ariansaffron.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 15 =