صادرات زعفران به کانادا انواع سرگل ممتاز – نگین صادراتی

صادرات زعفران به کانادا در انواع مختلفی صورت می گیرد، انواع زعفران سرگل ممتاز – نگین صادراتی یا پوشال نگین می تواند گزینه ایده آلی جهت فروش در این کشور باشد.

صادرات زعفران ایران به کشور های مختلفی صورت می گیرد، اما میشه کانادا به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد برای صادرات خشکبار ایرانی بوده است.

اما چرا ؟

ایران در بازار کانادا می بایست با کشور های مختلفی برای فروش خشکبار خود رقابت کند.

به عنوان مثال در حوزه پسته، یکی از سر سخت ترین رقبای ایران کشور امریکاست و در حوزه زعفران قاعدتا اسپانیا را می توان بزرگ ترین رقیب ایران دانست.

شاید برای شما سوال پیش آید که چرا در حالی که کشور های قدرتمند دنیا در کانادا مشغول به فعالیت هستند، ایران توانسته است، در زمینه بسیاری از خشکبار بازار کانادا را به تسخیر خود در آورد؟

پاسخ ساده است، زیرا مشتریان حاضر در کانادا کیفیت محور بوده و محصولات لوکس ایرانی را به کالا های کم کیفیت دیگر کشور ها ترجیح می دهند.

انواع زعفران صادراتی ایران به کانادا تنوع زیادی داشته و نمونه های:

دارای بیشترین مشتریان در بازار کانادا هستند.

عموما این نمونه های زعفران ایران به صورت فله به کشور کانادا صادر می شوند و کمتر شاهد فروش زعفران بسته بندی شده در این کشور از سوی برند های ایرانی هستیم.

قیمت صادرات زعفران به کانادا

به دلیل رقابتی بودن بازار صادراتی کانادا، قیمت صادرات زعفران به کانادا می بایست در سطحی باشد که مشتریان بتوانند بیشترین میزان خرید را داشته باشند.

قیمت صادرات زعفران به کانادا بر اساس پارامتر هایی از جمله:

  • نوع زعفران
  • کیفیت محصول
  • هزینه های جاری صادراتی
  • میزان خرید
  • نوع بسته بندی
  • و…

تعیین می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون صادرات زعفران های سرگل ممتاز و نگین صادراتی به کانادا می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − پانزده =