صادرات زعفران به کویت

صادرات زعفران به کویت بسته بندی- فله

صادرات زعفران به کویت به چه شکل بهتر است؟ بسته بندی شده یا فله؟ آیا نمونه های نگین سوپر و عرفی برای فروش بهتر هستند؟

زعفران همیشه به عنوان یکی از مهم ترین محصولات صادراتی ایران بوده و کشور های زیادی خریدار این محصول خاص هستند، در همین راستا کشور های عربی هر کدام در نوع خود خریدار یکی از مدل های زعفران ایران به حساب می آیند.

بیایید تا در ابتدا یک بررسی اجمالی بر کلیه کشور های خریدار داشته باشیم و سپس روی کشور کویت و سوالات فوق متمرکز شویم.

بر کسی پوشیده نیست که کشور امارات اولین و بزرگ ترین خریدار زعفران در بین کشور های عربی بوده و مشتریان زیادی سعی می کنند تا زعفران مورد نیاز خود را از بازار امارات تهیه نمایند، در همین راستا شرکت های بزرگ فروشنده زعفران، سعی می کنند تا همیشه در انبار های خود در امارات زعفران موجود داشته باشند.

کشور های بعدی که خرید مطلوبی در زمینه زعفران دارند و غالبا این محصول را برای بحث مصرف داخلی خود استفاده می کنند، شامل قطر، بحرین و عمان هستند که هر یک به نسبت خود بسته بندی ها و زعفران های مختلفی را پسند می کنند که در جای خود بیشتر بدان خواهیم پرداخت، اما اگر به صورت کلی بخواهید صادرات به این سه کشور را تجربه کنید، باید بدانید که با زعفران نگین و بسته بندی شیک این مهم امکان پذیر است.

صادرات زرشک به فرانسه

اگر به صادرات زرشک علاقه مند هستند، مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم ….

بسیار خب …..

صادرات زعفران به کویت …..

کویت یکی از مهم ترین مقاصد برای فروش زعفران ایرانی به شمار می رود و شرکت های مختلف بر اساس نوع نیاز مشتریان خود ارقام مختلفی از این محصول را برای صادرات فراهم می کنند.

بیایید تا در ادامه با هم به سوالاتی در مورد صادرات به کویت پاسخ بدهیم:

صادرات به چه شکل فله یا بسته بندی؟

این موضوع که ما زعفران خود را به صورت بسته بندی شده یا فله به کشور کویت صادر کنیم، مساله ای است که به مشتری شما وابسته است، برخی از مشتریان که امکانات بسته بندی ندارند، سعی می کنند تا محصول را به صورت بسته بندی شده خریداری کنند، اما کسانی که خود امکان بسته بندی محصول را دارند، زعفران را به صورت فله از ایران خریداری کرده و خود با پرداخت هزینه اندک آن را بسته بندی می کنند.

حال به فرض که مشتری زعفران بسته بندی نیاز داشت، چه نوع بسته بندی مناسب است؟

قبل از هر چیزی شما باید انواع بسته بندی زعفران را بشناسید که توصیه می کنیم، مقاله زیر را مطالعه کنید:

فروش زعفران بسته بندی کادویی – نگین

مطالعه این مقاله را از دست ندهید….

بر اساس تجربه ای که بازرگانی خشکبار آرین در زمینه صادرات زعفران بسته بندی به این کشور دارد، شما برای صادرات باید قبل از هر چیزی یک بسته بندی خاص که مشتریان آن کشور تایید کنند را خریداری کنید و پس از انتخاب نوع بسته بندی سعی کنید تا اوزان مختلف آن را در بازار کشور هدف پخش نمایید.

ترجیحا سعی کنید که تک وزنی وارد بازار نشوید و وزن های یک گرم، دو گرم و چهار گرم را برای کار خود انتخاب نمایید.

تینوع بسته بندی صادراتی

صادرات زعفران به کویت چه نوعی؟

مهم ترین سوالی که از ما پرسیده می شود این است که برای صادرات چه محصولی انتخاب کنیم؟

اگر برای بسته بندی محصولی را نیاز دارید، قاعدتا باید نگین درجه یک یا پوشال نگین را برگزینید، اما اگر به دنبال فروش فله هستید، زعفران دسته، نگین و سوپر نگین برای صادرات بسیار مناسب هستند.

سوال بعدی که مطرح می شود، نحوه ارسال و هزینه های ارسال محصول است؟

برای صادرات به کویت شما دو راه بیشتر ندارید، صادرات قانونی محصول و صادرات قاچاق!

برای صادرات قانونی که مسیر ها مشخص است، اولین و راحت ترین راه سپردن کار به مجموعه آرین است تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محصول را از مبادی قانونی در شهر مشهد ترخیص کرده و با هواپیما به کویت ارسال کند، راه دیگری که می توان پیشنهاد داد ارسال از طریق لنج های مسافر بری به صورت قانونی است.

البته برای ارسال قاچاق برخی از لنج ها همکاری می کنند که با توجه به آن که ما با این مجموعه ها کار نکردیم، اطلاعی از کم و کیف کار نداریم.

قاعدتا کسانی که روش دوم را برای صادرات انتخاب می کنند، به دنبال تعدیل هزینه های خود هنگام صادرات هستند، اما غافل از این که اگر کالای آنان حین حمل گم شود، پاسخ گویی برای پیدا کردن کالا وجود ندارد، اما در روش قانونی این مشکل وجود نداشته و شما از رسیدن و ترخیص محصول خود اطمینان کافی دارد.

در هر حال آن چه را که نیاز بود برای صادرات زعفران به کشور کویت بیان کردیم، اگر هر سوال دیگری در این زمینه دارید، می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

ضمنا، کویت محصولات دیگری از جمله انواع زرشک، انواع پسته، انواع توت خشک و بسیاری از محصولات عطاری را از ایران خریداری می کندو شما می توانید برای صادرات دست محصولات نیز اقدام کنید.

بازرگانی خشکبار آرین با تجربه چندین ساله در زمینه صادرات زعفران به بسیاری از کشور ها همیشه سعی داشته با ارائه بهترین محصولات در کنار بهترین کیفیت پیشرو باشد و به همین جهت مشتریان خوبی را در بسیاری از کشور های دنیا دارد، شما نیز اگر تمایل دارید تا از تجربه و ظرفیت های مجموعه ما بهره ببرید، ما آماده ایم تا در خدمت شما نیز باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =