صادرات زعفران خراسان

صادرات زعفران خراسان انواع نگین – سرگل

صادرات زعفران خراسان به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار به کدام کشور ها انجام می شود؟ آیا انواع نگین و سرگل در بازار جهانی خواهان دارد؟

زعفران به عنوان یکی از مهم ترین محصولات صادراتی ایران بوده و در چند ساله اخیر ارز آوری بسیار خوبی را برای کشورمان داشته است.

در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، اقتصاد ما نیازمند آن است که بتواند منابع مالی خود را از راه هایی غیر از فروش نفت تامین کند، در نتیجه چه محصولی بهتر از زعفران!

بر کسی پوشیده نیست که زعفران صادراتی دارای انواع مختلفی بوده و برای صادرات هر یک از این محصولات ما نیازمند آن هستیم تا بتوانیم با شناخت بازار هدف بهترین محصول را صادر کنیم.

اگر به چند خط بالاتر برگردید مشاهده می کنید ما دو سوال را مطرح کرده ایم که بهتر است برای روشن شدن اوضاع صادرات این دو نوع زعفران را بررسی کنیم.

صادرات زعفران خراسان در انواع مختلف

به صورت کلی دو نوع زعفران سرگل و نگین به عنوان بهترین گزینه هایی است که می توانیم به مشتریان خارجی پیشنهاد بدهیم.

مهم ترین دلیل این موضوع این است که زعفران سرگل به عنوان یک محصول میان رده برای فروش در بازار صادراتی به شکل بسته بندی مناسب بوده و قیمت متوزان این محصول زمینه را برای صادرات این کالا فراهم می کند.

از سویی دیگر کسانی که به دنبال خواص دارویی زعفران هستند، می توانند با خرید زعفران اصل خراسان بیشترین کارایی را از محصول مورد نظر توقع داشته باشند.

در هر حال برای شناخت بهترین محصولات برای امر صادرات لازم است تا شما عزیزان با بخش فروش آرین تماس گرفته و محصولات ما را سفارش دهید تا کیفیت متفاوت محصولات ما در کنار قیمت مناسب را تجربه کرده و برای همیشه یکی از مشتریان ما باشید.

با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + بیست =