صادرات زعفران سرگل اعلا به آمریکا

زعفران سرگل اعلا با توجه به کیفیت محصول تولیدی، امکان صادرات به بازار کشورهای مختلف از جمله آمریکا را با بهترین قیمت دارد.

در حوزه صادرات زعفران ایران ما نیاز به جذب بازارهای جدیدتر برای این محصول داریم و کیفیت و قیمت این محصول می تواند مناسب برای بازارهای مختلف باشد و در بین انواع زعفران تولیدی ایران می توانیم زعفران سرگل اعلا را به صورت بسته بندی شده وارد بازارهای هدف مختلف نمائیم.

در بین انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته می توانیم گزینه ای بی نظیر با بهترین طعم، رنگ و مزه را برای بازار آمریکا داشته باشیم و این محصول زعفران سرگل اعلا می باشد که می تواند تمام پتانسبیل های لازم را برای صادرات به کشوری مانند آمریکا با گواهی های لازم این بازار داشته باشد.

صادرات زعفران سرگل اعلا

زعفران سرگل با صادرات به بازار آمریکا می تواند یک موفقیت عالی را در این بازار تجربه نماید ما در محصولاتی مانند پسته یک رقابت تنگاتنگ با کشور آمریکا داریم و بازارهای بسیاری را با توجه به قیمت پسته آمریکا به این رقیب واگذار نموده و با متد جدید شاهد موفقیت خوب این کشور در حوزه پسته صادراتی هستیم.

ولی از منظر زعفران می توانیم یک صادرات را به آمریکا داشته باشیم و با استفاده از متد بازاریابی می توانیم زعفران سرگل اعلا را به بازار مناسبی مانند آمریکا ارائه نمائیم و رقابت در بازار جهانی پسته ما را در کنار هم و در رقابت با آمریکا قرار داده است ،این کشور می تواند یک واردکننده برای زعفران سرگل اعلا باشد.

محصولاتی که روی کیفیت و قیمت آنها می توانیم مانور لازم را بدهیم می توانیم در این بازار مناسب ارائه نمائیم و گزینه زعفران سرگل اعلا ایران که هم دو نکته مثبت کیفیت و قیمت را دارد می تواند یک تجربه موفق در این کشور داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 11 =