صادرات زعفران سرگل بسته بندی شده به دبی

زعفران سرگل بسته بندی شده یکی از بهترین پیشنهادات برای صادرات در این حوزه به دبی امارات است؛ چرا که موقعیت خاص این منطقه به لحاظ تجارت، زمینه ی بسیار خوبی جهت افزایش فروش فراهم نموده است.

زعفران کالایی با خواص بسیار و ارزش تجاری بالاست که با توجه به جایگاه نخست ایران در کشت و تولید این محصول، زمینه های عالی صادراتی و تجارت بین المللی برای این محصول را دارا هستیم.

اما از آن جایی که کشور امارات و و شهر دبی از موقعیت خاص بین المللی تجارت برخوردار است و همه ساله تجار زیادی به این منطقه رفت و آمد می کنند و از طرف دیگر در همسایگی ایران قرار دارد؛ بنابراین بازار دبی یک گزینه ی عالی برای صادرات زعفران سرگل بسته بندی شده و دیگر ارقام محسوب می شود.

تجارت انواع زعفران سرگل بسته بندی شده

همان طور که می دانید، زعفران سرگل بالاترین آمار صادرات زعفران از ایران را به خود اختصاص داده است و بنابراین برای تجارت با دبی و صادرات به امارات نیز این محصول یک گزینه ی عالی محسوب می شود.

در قدم بعدی اهمیت صادرات زعفران به صورت بسته بندی قرار دارد؛ همان طور که می دانید متأسفانه علی رغم اهمیت بالای انتخاب زعفران سرگل بسته بندی شده برای صادرات و در واقع آثار منفی تجارت این محصول به شکل فله ای، هنوز هم نیازمند تصحیح زیر ساخت ها به منظور رشد چند برابری ارزآوری حاصل از صادرات زعفران هستیم.

اما زعفران سرگل بسته بندی شده، در بسته بندی های مختلفی قابل ارائه است که هر کدام با در نظر گرفتن منطقه ی آب و هوایی بازار هدف، قیمت و کیفیت موجود، خریداران خود را خواهد داشت.

هر چند به طور کلی انواع زعفران بسته بندی را می توان در بسته بندی هایی نظیر کریستال، پاکتی و خاتم یافت که هر کدام برای بازار هدف مخصوص به خود مطلوب خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =