صادرات زعفران سرگل درجه یک بسته بندی اصل

زعفران سرگل درجه یک را می توان در بسته بندی های اصل ایرانی برای صادرات به اقصی نقاط دنیا استفاده کرد، اما سوال اینجاست که تا چه حد در انجام این فعالیت اقتصادی موفق عمل کرده ایم؟

همان طور که می دانید ایران اصلی ترین و بزرگ ترین تولیدکننده انواع زعفران در دنیاست و توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در تولید این محصول داشته باشد.

اما اگر دقت کرده باشید، زعفران کشور اسپانیا از ما معروف تر است در حالی که آن ها کمتر از 3% از تولید کل دنیا را در اختیار دارند.

دلیل چیست؟

دلیل این موضوع این است که کشور اسپانیا زعفران خود را با شناسنامه اسپانیایی به کل دنیا صادر نموده است.

شاید بپرسید که شناسنامه چیست؟

شناسنامه محصول هر کشوری، نام آن کشور بر روی بسته بندی های کشور هدف است.

به عنوان مثال اگر روی بسته بندی های زعفران ایران جمله Made in iran بخورد و به تمامی دنیا صادر گردد، ما می توانیم ادعا کنیم که زعفران ایران شناسنامه دار یا به عبارت دیگر برند دار شده است.

صادرات زعفران سرگل درجه یک بسته بندی

ما در همه مقالات خود از اهمیت بسته بندی زعفران در کشورمان گفته ایم و بیان نموده ایم که زعفران بسته بندی می توان رونق را به بازار کساد اقتصاد ایران باز گرداند.

یکی از بهترین گزینه هایی که می توان برای بسته بندی استفاده کرد، زعفران سرگل درجه یک است.

این نوع زعفران ایران، قابل رقابت ترین محصول اصل ایرانی بوده که اکنون توسط برند های مختلف برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که قصد صادرات زعفران بسته بندی را دارید، قبل از هر چیز با مجموعه خشکبار آرین تماس بگیرید، تا تمامی پیشنهادات خود را در زمینه صادرات به شما ارائه دهیم.

شما می توانید با پیشنهادات ما و محصولاتی که ما پیشنهاد می دهیم، بهترین ها را برای خود به ارمغان آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =