صادرات زعفران پوشال نگین بسته بندی شده – فله

صادرات زعفران پوشال نگین به صورت بسته بندی شده و فله را را می توان به کشور های مختلفی انجام داد، چرا که کیفیت این محصول به به تناسب قیمت مناسب است.

زعفران را می توان به عنوان یکی از بهترین محصولاتی دانست که برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد، اما این که چه نوع زعفرانی را برای امر صادرات استفاده کنیم، مساله ای است که باید به صورت دقیق روی آن مطالعه کرد.

اگر می خواهید در زمینه صادرات فعالیت کنید، ببنید که مشتری از شما چه می خواهد، با دریافت اطلاعات دقیقی هم چون قیمت، کیفیت مورد درخواست و…. می توان به محصولی که مشتری می خواهد پی برد.

ما در اینجا دو مثال واضح از مشتریانی میزنیم که با آنان مذاکره داشته و توانسته ایم محصولی ایده آل و مورد نظر آنان را پیشنهاد دهیم…

ما چندین ماه قبل مذاکرات خود را با یکی از طرف های چینی خود برای صادرات زعفران به چین آغاز کردیم، اما مشتری ما به دلیل بعد مسافت ایران تا چین امکان آن را نداشت که به ایران آمده و محصول مورد نظر خود را به صورت فیزیکی به ما ارائه کند.

ما با پرسش سوالاتی هم چون نوع کاربرد، ظاهر محصول و…. توانسته ایم محصول را شناسایی کرده و کالایی مناسب را پیشنهاد دهیم.

سوالات ما به این ترتیب بود:

کاربرد کالا چیست؟

مشتری به ما پاسخ داد که موارد صنعتی و دارویی!

در اینجا بود که ما متوجه شدیم که مشتری یکی از ارقام زعفران نگین را می خواهد.

مشخصات ظاهری محصولی که می خواهید چیست؟

بدون دم، صاف و رنگ خوب!

شما اگر جای ما بودید چه پیشنهاد می دادید؟

دقیقا درست حدس زدید، زعفران نگین سوپر محصولی بود که مشتری درخواست داشت.

مثالی دیگر ….

مشتری عرب زبان که در یکی از کشور های عربی هایپر مارکت داشت، او توضیحات خود در مورد محصول مورد نظرش را این گونه به ما ارائه کرد.

کالایی باشد، در بسته بندی شکیل که بسته بندی را کاملا پر کرده و حالت پفکی داشته باشد.

البته قیمت آن هم چندان گران تمام نشود….

شما اگر جای من بودید چه محصولی را در اختیار مشتری قرار می دادید؟

محصولی که ما به مشتری پیشنهاد دادیم، زعفران پوشال نگین در بسته بندی های کریستالی و بسته هایی تحت عنوان نگین بود.

اما چرا؟

همان طور که می دانید زعفران پوشال نگین به عنوان یکی از خوش قیمت ترین و باکیفیت ترین زعفران های بازار بوده و ظاهر پفکی این محصول آن را به کالایی بی رقیب برای امر بسته بندی تبدیل کرده است.

پس هنگام عرضه محصول دقت کنید که چه محصولی را با چه کیفیتی در اختیار مشتری قرار می دهید.

صادرات زعفران پوشال نگین درجه یک

صادرات زعفران پوشال نگین معمولا به دو شکل به کشور های خارجی انجام می شود، عده از مشتریان با خرید زعفران پوشال نگین و بسته بندی آن در کشور خود سود های قابل توجهی را برای خود بدست می آورند و آن عده که توان بسته بندی زعفران را ندارند، سعی می کنند تا زعفران مذکور را به صورت بسته بندی شده از ایران خریداری کنند.

به نظر شما کدام نحوه صادرات زعفران پوشال نگین بهتر است؛ آیا محصول بسته بندی شود یا فله به دیگر کشور ها ارسال گردد؟

قطعا بسته بندی محصول برای همه ما بهتر است، چرا که ضمن آن که سود آن برای شخص شما بیشتر خواهد بود، قطعا سود آوری بالاتری را برای شرکت های ایرانی داراست.

صادرات فله ای زعفران عملا باعث می شود تا فرد خارجی بیشترین سود را از محل فروش زعفران برای خود داشته باشد و عملا ما و شمایی که در این زمینه فعالیت می کنیم، تنها به اندازه محدودی سود خواهیم داشت.

همان طور که در بالا گفته شد، زعفران پوشال نگین بهتر است که در بسته هایی بسته بندی شود که محصول کاملا خود نمایی کند.

بسته هایی همانند کریستالی یا بسته نگین….

قیمت صادرات زعفران پوشال نگین

زعفران پوشال نگین به لحاظ قیمتی از دیگر محصولات در رنج نگین ارزان تر بوده و برای کسانی که می خواهند نگین صادر کرده و هزینه بالایی نپردازند، این گزینه، یک گزینه بسیار مناسب است.

اگر بخواهیم قیمت زعفران مذکور را با دیگر انواع زعفران موجود در بازار بسنجیم، این محصول گران از نمونه هایی هم چون زعفران پوشال و سرگل بوده و ارزان تر از مواردی هم چون زعفران نگین، زعفران نگین درجه یک و سوپر می باشد.

یکی از مهم ترین دلایلی که از این زعفران در بازار بین المللی به خوبی استقبال شده است، قیمت بسیار مناسب این محصول برای صادرکنندگان است.

ما امید داریم که بتوانیم تمامی حجم صادرات زعفران ایران را به صورت بسته بندی شده و با قیمت خوب صادر کنیم، اما دریغ که بسیاری از برند های فعال در زمینه صادرات، کم کاری کرده و با عدم بازاریابی درست و فروش محصول به صورت فله، عرصه را بر صادرکنندگان زعفران بسته بندی تنگ کرده و این موضوع باعث کاهش قیمت جهانی زعفران شده است.

اگر به دنبال کشف نرخ روز خرید و فروش زعفران در کشور هستید، می توانید به کانال تلگرامی ما مراجعه کرده و نرخ زعفران را مشاهده کنید.

ما تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین محصولات فله و بسته بندی شده به مشتریان عزیز انجام داده و سعی می کنیم تا جای ممکن بستر را برای صادرات زعفران پوشال نگین و دیگر ارقام فراهم نماییم.

در صورت داشتن هر گونه سوال، ابهام و… می توانید با بخش فروش آرین در ارتباط باشید تا مشاوره صادرات و فروش خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − دو =