صادرات عمده انواع عناب ایران صادراتی دارویی

عناب ایران که برای امر صادرات مورد استفاده است، عموما به صورت عمده و فله ای به کشور هایی که از این محصول برای منظور های دارویی استفاده می کنند، صادر می شود، اما سوال اینجاست قیمت عناب صادراتی در انواع مختلف بر چه اساس تعیین می شود؟

شاید در رسانه های مختلف کشور در مورد صادرات غیر نفتی و اهمیت آن صحبت های مختلفی را شنیده باشید، که از پرداختن بیش از حد به این صحبت ها خود داری می کنیم.

اما اشاره به این نکته که محصولاتی از جمله عناب، پسته، زرشک و زعفران می توانند به عنوان محصولات ایده آل صادراتی شناخته شوند، بسیار ضروری است.

اما صادرات در چه کیفیتی؟

در مرحله اول صادرات محصولی هم چون عناب به هر شکلی می تواند به اقتصاد کشاورزان خطه کویر کمک بزرگی نماید.

اما در صورتی که این فعالیت صادراتی بر مبنای قرارداد های طولانی مدت و به صورت بسته بندی شده باشد، قاعدتا ارز آوری بیشتری از صادرات این دست محصولات به کشور خواهد آمد.

در حال حاضر عناب صادراتی ایران با کیفیت های مختلفی به خارج کشور صادر می شود که نوع دارویی در بین دیگر اقلام از میزان صادرات بیشتری برخوردار است.

قیمت صادارتی عناب ایران

و اما قیمت عناب ….

یکی از مهم ترین پارامتر هایی که مشتری تصمیم می گیرد که محصول را از ما خریداری نماید، یا از خرید منصرف شود، قیمت محصول ما خواهد بود.

عناب هم از این قاعده مستثنی نیست.

قیمت عناب ایرانی صادراتی بر اساس پارامتر هایی از جمله:

  • عرضه و تقاضای محصول در بازار
  • نوع بسته بندی
  • کیفیت عناب ( عناب دارویی یا عناب درشت)
  • بازار هدف
  • و…

تعیین می شود.

برای رقابت در بازار بین المللی باید کلیه شرکت های صادرکننده یاد بگیرند که حاشیه سود خود را کم کنند تا بتوانند با ارائه قیمت رقابتی، سفارش های عمده مشتریان را دریافت نمایند.

بازرگانی ما با به کار گیری چنین سیاستی بهترین قیمت را برای فروش عناب ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − نه =