صادرات عناب به پاکستان انواع خرمایی – دارویی

صادرات عناب به پاکستان به عنوان یکی از همسایه های شرقی ما در انواع خرمایی – دارویی و متوسط صورت گرفته و بسیاری از تجار پاکستانی تمایل زیادی را به خرید این محصول کشورمان دارند.

هنگامی که بحث صادرات عناب مطرح می شود، کشور های مختلفی نظر ما را به خود جلب می کنند که در این میان برخی از کشور های همسایه شرقی ما یعنی پاکستان و افغانستان نیز در لیست خریداران عناب ایرانی قرار می گیرند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید که پاکستان یکی از خریدار های عناب ایران بوده و در کنار دیگر خشکبار ایرانی که از کشور ما خریداری می کند، عناب نیز در لیست خرید تجار این کشور قرار دارد.

بر اساس آماری که از کشور های خریدار عناب ایرانی وجود دارد پاکستان به عنوان دومین کشور خریدار این محصول مطرح است.

بله درست خواندید دومین کشور خریدار عناب!

سوالات مختلفی در ذهن مشتریان ما برای صادرات خشکبار به پاکستان وجود دارد و مشتریان ما معمولا به دنبال آن هستند تا بدانند کاربرد محصولاتی که به کشور مذکور صادر می شود چیست.

صادرات عناب به پاکستان و کاربرد آن

از نوع عناب هایی که به کشور پاکستان صادر می شود، می توان این گونه حدس زد که این میوه چند کاربرد مهم در کشور پاکستان داشته باشد.

اولین کاربرد بسته بندی و صادرات مجدد است…

کشور پاکستان اخیرا در این زمینه توانسته است یکی از کشور های نو ظهور و قدرتمند باشد و با بسته بندی محصولات فله و صادرات آن، سود آوری زیادی را برای خود بدست اورد.

تجار پاکستانی با خرید عناب دارویی با قیمت ارزان بر این امر جامعه عمل می پوشانند.

کاربرد دوم صادرات عناب به پاکستان مصرف داخلی مردم خود این کشور است که ما عناب خرمایی و درشت را برای این کار به مشتریان پیشنهاد می دهیم.

برای کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون صادرات عناب و نحوه کاشت، داشت و برداشت این محصول با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 19 =