صادرات عناب دارویی بیرجند به بازار جهانی

صادرات عناب دارویی بیرجند در سالیان گذشته رکورد های بسیار خوبی را ثبت کرده که محصولات خراسان جنوبی به عنوان بهترین نوع محصولات در بازار جهانی شناخته و از مشتریان خوبی برخوردار هستند.

یکی از عمده مشکلاتی که امروزه کشور ما در آن درگیر شده است، عدم تولید محصولات باکیفیت برای بحث صادرات می باشد.

از عمده مشکلاتی که برای صادرکنندگان وجود دارد این است که برخی دیگر از تولیدکنندگان در سطح دنیا اقدام به تولید محصولات باکیفیت تر از ما می کنند.

اما در زمینه عناب قضییه اندکی متفاوت است!

بله عناب محصولی است که می توان به جرات گفت بالاترین کیفیت آن در ایران تولید شده و قطعا صادرات آن نیز از کشورمان به اقصی نقاط دنیا انجام می شود.

برای صادرات عناب شما نیاز نیست تا کار سختی انجام دهید و مهم ترین کار انجام بازار یابی و بازار پردازی درست برای این محصول می باشد.

همان طور که می دانید چین یکی از اصلی ترین رقبای ما در بازار جهانی عناب بوده و این کشور توانسته است با بازار یابی و بازار پردازی بهتر از ما در زمینه صادرات عناب بسیار موفق باشد، اما همان طور که گفته شد در زمینه تولید عناب نتوانسته اند همانند ما موفق عمل نمایند.

صادرات عناب دارویی بیرجند

بازرگانی خشکبار آرین با برنامه ریزی در زمینه صادرات عناب دارویی بیرجند توانسته است تا حدودی نیاز مشتریان خود را برای خرید محصولی باکفیت برآورده نموده و آنان را با کیفیت محصولات اصل ایرانی آشنا نماید.

ما با حضور در بازار هایی همانند کانادا و امریکا که چین صادرات زیادی بدان جا دارد، سعی کردیم تا تفاوت ای محصول ایرانی و چینی را به مشتریان توضیح دهیم و جالب آن که مشتریانی که به دنبال خرید محصولی ایده آل بودند توانستند بین محصول ایرانی و چینی بهترین را برگزینند.

برای تجربه بهترین ها با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + یازده =