صادرات عناب دارویی خشک به هلند

صادرات عناب دارویی خشک شده بیرجند به کشور هلند می تواند برای صادرکنندگان آن بسیار سود آور باشد، از این رو سعی کنید اگر در زمینه های صادراتی فعالیت می کنید، از عناب ایران غافل نشوید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید هلند یکی از اصلی ترین مقاصد صادرات عناب ایران است.
عناب ایران به صورت عمده به بسیاری از کشور های دنیا صادر شده و مصارف مختلفی از این محصول به عمل می آید.
نکته جالب توجه در مورد عناب ایران این است که بسیاری از موسسات تحقیقاتی که در زمینه گیاهان دارویی فعالیت می کنند، توانسته اند خواص بسیار جالبی را از این محصول استخراج کنند.

خواصی هم چون رقیق کنندگی خون، ضد سرفه بودن و….
طبعا کشور های پیشرفته دنیا به سمتی می روند که در حال حذف یا کاهش استفاده از دارو های صنعتی بوده و سعی می کنند تا با بیماری های خود به صورت ارگانیک و با گیاهان دارویی رو به رو شوند.
این کشور ها از عناب دارویی ایران به عنوان یک معجزه گر یاد می کنند و با توجه به صحبت هایی که ما با مصرف کنندگان این محصول داشتیم با عقیده جالبی در این راستا رو به رو شدیم.

مشتری ما معتقد بود که ضمن این که عناب خشک ایران خواص دارویی دارد اما دارو نیست و می توان از آن به عنوان یک آجیل، دمنوش یا هر چیزی دیگری استفاده کرد و این مساله باعث می شود تا استفاده از آن راحت تر شود.

صادرات عناب دارویی توسط آرین

بازرگانی آرین طی سالیان متمادی در زمینه صادرات انواع عناب فعال بوده و توانسته است با صادرات عناب دارویی به یکی از بهترین فروشندگان این محصول در کشور تبدیل شود.

در حال حاضر صادرات انواع عناب توسط مجموعه ما صورت گرفته و مشتریان ما از روش کار و محصولات ما رضایت زیادی دارند.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات لازم جهت خرید محصول با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =