قیمت صادرات مغز پسته دو پوست کال

صادرات مغز پسته دو پوست با قیمت های مختلفی انجام می شود و وابسته به آن است که میزان خرید چقدر باشد؟ آیا از مغز کال برای کار استفاده شده؟ کیفیت محصول در چه سطحی است و….

ما در کشورمان انواع مختلفی مغز پسته را تولید می کنیم و هر یک برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد، اما در بین تمامی مغز پسته های کشور ما شاید مغز پسته دو پوست شده را بتوان یک گزینه جدید و ایده آل برای صادرات به خارج کشور دانست.

ما در این مقاله قصد داریم تا ضمن درجه بندی قیمتی این محصول به سوالات مشتریانمان پیرامون انواع مغز پسته دو پوست شده را بیان و به آن ها پاسخ دهیم تا شما اگر قصد صادرات مغز پسته دو پوست شده را دارید، بتوانید دقیق تر و بهتر این کار را دنبال کنید.

اجازه دهید تا قبل از درجه بندی به چندین سوال مهم در این رابطه بپردازیم:

انواع مغز پسته دو پوست در بازار کدام است؟

مغز پسته دو پوست موجود در بازار ایران انواع مختلفی دارد که در بین آن ها شناخته شده ترین نمونه مغز کال می باشد.

این مغز پسته که معرف اصلی بازار دو پوست است، از مغز کال تهیه شده و در گرید های مختلفی به بازار عرضه می شود، مغز پسته مذکور از گرید S که بهترین نمونه است تا گرید های پایین تر در بازار موجود بوده و برای صادرات استفاده می شود.

دیگر انواع مغز پسته موجود در بازار که دو پوست می شوند، مغز پسته موشو یا گندمی سبز است.

بعضا برخی از مشتریان ما به دنبال آن هستند که بتوانند یک مغز پسته با قیمت مناسب بخرند، اما نمی دانند چه مغز پسته ای برای کار آنان مناسب است، تنها چیزی را که می دانند این است، مغز پسته باید سبز باشد.

ما به این مشتریان مغز دو پوست گندمی و موشو را پیشنهاد می دهیم تا ضمن داشتن قیمت مناسب بتوانند پودر سبز رنگی از آن تهیه کنند.

دقت کنید مغز مذکور برای صادرات چندان مناسب نیست و کاربرد های داخلی دارد.

در نهایت مغز پسته دو پوست آفتی که همان طور که از نامش پیداست، برای فروش مغز پسته های آفت زده آن را دو پوست می کنند و پس از آن در بازار به فروش می رسانند.

مغز پسته مذکور از نظر ما خوب نیست، پس از خرید آن خود داری کنید.

کدام مغز را برای صادرات انتخاب کنم؟

سوالی که بسیاری از کاربران از ما می پرسند، به نظر ما سعی کنید تا طیفی از محصولات را به مشتری خود ارائه کنید و اجازه دهید تا خود مشتری تصمیم گیرنده باشد.

بهتر است تا انواع مغز پسته دو پوست را برای کار صادراتی خود استفاده کنید.

آیا مغز پسته شما استاندارد آفلاتوکسین دارد؟

استاندارد آفلاتوکسین باید هنگام صادرات اخذ شود، اما مغز پسته های تولیدی ما از این لحاظ مشکلی ندارد و تست آفلاتوکسین آن ها اعداد قابل قبولی را نمایش می دهد.

چند بفروشم؟

قیمت فروش مغز پسته دو پوست در بازار های مختلف به خصوص اروپا بالاست، پس این محصول اصل ایرانی را ارزان نفروشید.

صادرات مغز پسته دو پوست ایران

مغز پسته دو پوست شده ایران را می توان برای صادرات به کشور های مختلف که خریدار مغز ایرانی هستند، فروخت.

از اصلی ترین بازار های این محصول می توان به تفکیک به:

  1. اروپا
  2. چین
  3. برخی کشور های عربی
  4. ترکیه
  5. و…

اشاره نمود.

اروپا به عنوان اصلی ترین خریدار مغز پسته ایرانی بوده و صادرات مغز پسته دو پوست به کشور های اروپایی رونق زیادی دارد، اما صادرات به اروپا ما را ملزم می کند تا استاندارد های خاصی را چه در گرید بندی و چه در استاندارد بهداشتی رعایت کنیم و این امر باعث خواهد شد تا قیمت تمام شده محصول نسبتا بالا تمام شود.

شما اگر می خواهید با اروپایی ها کار کنید توصیه می کنیم که سعی کنید به آن ها پیشنهاد دهید که محصولات شما را به صورت پک کامل خریداری کنند و از خرید محصول به صورت گرید های جدا خود داری نمایند، چرا که مشتری همه گرید های پسته ایرانی در اروپا وجود دارد و شما نباید، نگران این امر باشید.

چین دومین مقصدی بود که برای این نوع مغز ها بیان کردیم.

شاید از دیدن نام چین در بین خریدار ها شوکه شده باشید، اما این یک واقعیت است و چین خریدار اصلی مغز پسته ایرانی است و برای صنایع خود از این مغز استفاده می کند.

چینی ها مطلقا گرید های بالا و سبز ترین نوع مغز پسته را می خواهند.

و دیگر کشور هایی که خریدار هستند هم نیاز به توضیح اضافه ندارد و اگر شما بخواهید در این زمینه کار کنید، حتما با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت صادرات مغز پسته دو پوست سبز

قیمت های مختلفی را می توان برای این نمونه مغز پسته به شما پیشنهاد داد.

مغز پسته دو پوست شده به تناسب کیفیت های مختلف خود قیمت گذاری شده و گران ترین نوع آن گرید S و ارزان ترین انواع آن مغز پسته های آفتی دو پوست شده است.

به دلیل تلرانس قیمت ها در بازار نمی توانیم قیمت دقیقی را از مغز پسته مذکور به شما بگوییم، اما اگر به دنبال خرید هستید، با بخش فروش ما در ارتباط باشید تا نرخ دقیق در اختیار شما قرار گیرد.

در نهایت از شما دعوت می کنیم تا در عرصه تجارت مغز سبز قدم بگذارید و نگران فروش محصولات خود نباشید و مطمئن باشید که مغز پسته سبز در هر کجای دنیا مشتریان خود را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =