صادرات میوه خشک اسلایس ایرانی به قطر

میوه خشک اسلایس ایرانی که به عنوان حوزه ای جدید در چند سال اخیر توانسته است با تکیه بر بازاریابی، مسیرهای صادرات را به بازارهای مختلف تجربه نماید باید بازارهای کشورهای مختلف بخصوص قطر را متعلق به خود نماید.

میوه خشک اسلایس ایرانی، حوزه ای جدید در خشکبار می باشد که تولیدکنندگان این محصولات با تکیه بر دانش و تجربه به روز توانسته اند در ارائه میوه خشک اسلایس ایرانی بسیار موفق عمل نمایند و بازار این محصول در حال قدم برداشتن به سوی صادرات بیشتر می باشد.

میوه خشک اسلایس ایرانی که با ترکیب های متفاوت در فصل های مختلف با تنوع میوه ای که در کشور وجود دارد در حال تولید و ارائه به بازار می باشد می تواند بهترین حوزه برای صادرات باشد و این امکان به وحود آمده که هم به صورت صادرات فله و هم میوه خشک بسته بندی بتوانیم بهترین بازارها را داشته باشیم.

میوه خشک اسلایس ایرانی در بازار قطر

بازار کشورهای عربی برای صادرات انواع خشکبار ایرانی می تواند گزینه ای بسیار عالی باشد و یکی از این بازارها، کشور قطر می باشد که با صادرات میوه خشک اسلایس ایرانی می توانیم یک بستر مناسب صادراتی را متعلق به خود نمائیم و این امکان به وجود آمده است که در تولید نیز قدمهای خوبی برداشته شده است.

تولید با بهترین کیفیت در حوزه میوه خشک اسلایس ایرانی به صورت میوه خشک فله و بسته بندی در حال انجام می باشد و هم میوه های ایرانی از پتانسیل تولیدی بسیار خوبی برخوردار می باشند و می توانیم در تمام طول سال یکی از بیشترین تنوع ها و ترکیب ها را در حوزه میوه خشک اسلایس ایرانی داشته باشیم.

با ارائه گواهی ها و استانداردهای لازم در حوزه میوه خشک اسلایس ایرانی و با ارائه کیفیت مطلوب در صورتی که قیمت مناسب محصول ایرانی را نیز داشته باشیم، یکی از بهترین تجربه های صادرات را می توانیم در بازار صادراتی قطر تجربه نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + شانزده =