صادرات میوه خشک اسلایس

صادرات میوه خشک اسلایس آلو کالیفرنیا درجه یک

صادرات میوه خشک اسلایس آلو کالیفرنیا در کیفیت های درجه یک و لوکس می تواند سود آوری زیادی برای همکاران داشته باشد.

همیشه نوآوری یکی از مسائلی است که در تجارت می تواند به عنوان یک تیغ دو لبه عمل کند، گاهی نوآوری و تولید یک محصول خاص ممکن است در بازار فروش انقلاب ایجاد کرده و باعث شود تا مشتریان بیشتری برای خرید محصول به ما مراجعه کنند و گاهی هم این قضییه برعکس شده و باعث از دست رفتن مشتریان ما خواهند شد.

در سال های اخیر تعداد زیادی از کشاورزان که در زمینه تولید انواع آلو فعال هستند، روی به تولید محصولی آوردند که در زمره محصولات پر طرفدار بازار قرار گرفت و این استقبال به حدی بود که در برخی از برهه های سال با کمبود و عدم موجودی برای محصول رو به رو می شدیم.

حال ما می خواهیم اندکی بیشتر در مورد میوه خشک اسلایس آلو کالیفرنیا با شما به صحبت بنشینیم.

میوه خشک آلو اسلایس

همان طور که گفته شد، این محصول به عنوان یک کالای ایده آل برای فروش داخلی به صورت فله و بسته بندی بوده و در صورتی که همکاران صادراتی فعال تر باشند، قطعا می توان بازار های صادراتی زیادی برای این محصول در بسیاری از کشور ها پیدا کرد، چه بسا در حال حاضر صادرات این محصول به مقاصد بسیاری از کشور های دنیا در حال انجام است و نیاز است تا برای شناخت جهانی این محصول تلاش زیادی انجام شود.

برای هر کار جهانی قبل از هر چیزی نیاز است تا یک محصول را به خوبی بشناسیم!

پس بیایید تا اسلایس آلو در قدم اول بهتر بررسی کنیم!

این محصول از چه نوع آلویی تولید می شود؟

همان طور که از عنوان این مقاله پیداست، اسلایسی که ما کار می کنیم، از آلو کالیفرنیا تولید شده ولیکن برخی دیگر از همکاران از ارقام دیگر این آلو برای این مهم نیز استفاده می کنند.

آیا این محصول دستگاه خشک است؟

این محصول همانند بسیاری از اسلایس های موجود در بازار اغلب در دستگاه خشک نمی شود و بیشتر حجم آن آفتاب خشک است، اما این را بدانید که در تولید این محصول می توان از دستگاه نیز استفاده کرد و جالب است بدانید برخی از همکاران از هر دو روش دستگاهی و آفتابی بهره می برند.

این محصول دود گوگرد میخورد؟

بله 100%، رنگ زرد و ماندگاری بالای این محصول مدیون دود گوگردی است که به این کالا زده می شود، در غیر این صورت به سرعت سیاه شده و بازار پسندی محصول از بین می رود.

تولید این محصول در کجا صورت می گیرد؟

تولید این کالا در شهر های اطراف مشهد بوده و بهترین کیفیت آن توسط مجموعه های فعال در مشهد تولید می شود.

صادرات میوه خشک اسلایس و بازار داخلی

حال که با کیفیت های مختلف این محصول آشنا شدیم، بهتر است تا به بررسی دقیق تر بازار فروش داخلی و صادراتی این کالای خاص بپردازیم.

ابتدا بازار داخلی:

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، این محصول در بازار داخلی با استقبال خوبی رو به رو شده اما توجه کنید که این استقبال برای اقشار پردرآمد تر بوده و معمولا در شهر هایی که مردم درآمد زیادی ندارند، ترجیح می دهند تا از این دست محصولات استفاده نبرند.

جالب است بدانید که مجموعه آرین این محصولات را به صورت بسته بندی شده نیز برای بازار داخلی عرضه کرده و مشتریان خوبی هم برای این محصول بسته بندی شده دارد، شما هم می توانید بسته بندی این محصول را امتحان کنید و با خرید وزن های مختلف شانس خود را برای فروش این کالا به صورت بسته بندی شده نیز امتحان نمایید.

و اما بازار صادراتی ….

اگر صادرکننده هستید و این مقاله را مطالعه می کنید، قطعا می دانید که معرفی یک محصول جدید به مشتریان خارجی تا چه اندازه می تواند جذاب باشد و این محصول صادراتی به عنوان یک کالای درجه یک گزینه بسیار خوبی برای صادرکنندگان محترم می باشد.

کشور هایی که این دست محصولات را خریداری می کنند، اغلب کشور های ارمنستان، ترکیه و برخی دیگر از کشور های عربی هستند که تاکنون این محصول به ان ها معرفی شده است و اگر بتوانیم در کشور های اروپایی بیشتری برای فروش محصول تلاش کنیم، قطعا این کار موفقیت آمیز خواهد بود.

حال چند سوال در این ارتباط مطرح می شود:

فروش این محصول منعی در بازار صادراتی ندارد؟

خیر! همان طور که بسیاری از محصولات صادراتی میوه خشک همانند سیب، پرتغال و …. به اقصی نقاط دنیا صادر می شود، این محصول نیز یک کالای صادراتی درجه یک بوده و با خیال راحت صادرات آن را انجام دهید.

آیا این کالا را به صورت بسته بندی شده عرضه کنیم یا فله؟

توجه کنید که صادرات یک محصول بسته بندی شده مستلزم آن است که بتوانید مشتری در کشور هدف داشته باشید و اگر نتوانید مشتری برای محصول بسته بندی پیدا کنید، قطعا برای شما دردسر خواهد شد، پس در قدم اول سعی کنید به صادرات فله این محصول فکر کنید.

برای صادرات فله معمولا مجموعه ما از کارتن های ده کیلویی سفید 5 لایه استفاده می کند و داخل کارتن نیز از پلاستیک های ده کیلویی استفاده می کنیم که اسلایس به دیواره نچسبد.

آیا تامین محصول توسط آرین انجام می شود؟

مجموعه ما ضمن تولید این محصول، همکاران و تولید کنندگان مطمئنی را می شناسد که امکان تهیه و تامین این محصول را به بهترین قیمت ممکن دارا هستند.

به همین جهت می توانید روی تامین محصول از سوی مجموعه ما برای صادرات میوه خشک اسلایس در ارقام کالیفرنیا و دیگر انواع آلو حساب کنید.

ضمنا ما تجربه صادرات ارقام آلو شوقان، حسنی و رسمی را داریم و قیمت های بسیار خوبی را برای این محصول به شما همکاران پیشنهاد می دهیم.

برای ادامه توصیه می کنم تا مقاله دیگری در مورد صادرات زعفران مطالعه نمایید:

مشاوره صادرات زعفران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دو =