صادرات میوه خشک بسته بندی ایرانی به قطر

صادرات میوه خشک بسته بندی ایرانی ، به عنوان یک محصول صادراتی با شرایط مطلوب بازارهای هدف مختلف می تواند یک تجربه فروش عالی را در کشور قطر داشته باشد.

میوه خشک ایرانی که سالها به صورت محصول فله وارد بازار تقاضا می شد در چند سال اخیر در حوزه های بسته بندی توانسته است گامهای بسیار موفقی را بردارد و شاهد تولید میوه خشک بسته بندی ایرانی با بهترین کیفیت میوه خشک و بسته بندی شکیل هستیم.

با وجود اینکه در ابتدای راه تولید میوه خشک بسته بندی ایرانی می باشیم ولی کیفیت محصول ارائه شده و شکیل بودن بسته بندی در اولویت تولید بوده و باید بتوانیم متناسب با بازار جهانی میوه خشک، مطلوب هر بازار، محصول مناسب و موردنظر مشتریان را برای جذب بیشتر بازارهای صادراتی ارائه نمائیم.

میوه خشک بسته بندی ایرانی صادراتی

میوه خشک بسته بندی که می تواند محصولی صادراتی با شرایط مطلوب باشد یک گزینه عالی را در بازار قطر خواهد داشت. این بازار که یک بازار هدف مناسب می باشد  دارای سخت گیری هایی برای واردات خشکبار بوده و انتخاب این بازار به عنوان بازار هدف باید با انتخاب گزینه مناسب برای صادرات همراه باشد.

میوه خشک بسته بندی ایرانی از لحاظ حوزه انتخابی برای صادرات گزینه مناسبی می باشد کیفیت محصول تولیدی ایرانی بالا بوده و هم بسته بندی محصولات ما در حال پیشرفت می باشد و با توجه به بهداشت ها و استانداردهای خشکبار باید در انتخاب بازار قطر برای صادرات میوه خشک بسته بندی ایرانی دقت نمائیم.

سخت گیری های صورت گرفته برای واردات میوه خشک در بازارهای هدف مختلف، متفاوت می باشد و تجربه صادرات خشکبار و محصولات کشاورزی ایرانی به قطر نشان داده است که برای کار در حوزه میوه خشک بسته بندی ایرانی باید مراقبت لازم هم در حوزه تولید و هم بسته بندی و گواهی های لازم، اعمال گردد.

2 پاسخ
 1. ایرج جعفری
  ایرج جعفری says:

  با سلام
  احتراما شرکت ما در زمینه تولید و بسته بندی میوه خشک در همدان فعالیت دارد آماده همکاری با مجموعه شما می باشد
  بااحترام

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =