صادرات میوه خشک به اوکراین انواع فله – بسته بندی

صادرات میوه خشک به اوکراین در نمونه های فله و بسته بندی شده می تواند کمک زیادی را به رونق اقتصادی کشورمان نماید، اما این امر نیازمند آن است که صادرکننده اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشد، پس در ادامه با ما همراه باشد.

همان طور که می دانید اوکراین یکی از کشور هایی است که ایران دارای روابط تجاری متوسطی بوده و می توان وضعیت تجاری ایران و اوکراین را خوب توصیف کرد.

صادرات محصولات ایران به خصوص خشکبار از مرز های زمینی در حجم های بسیار خوب به این کشور صورت گرفته و یکی از محصولات صادراتی ایران به کشور اوکراین میوه خشک کشورمان می باشد.

صادرات میوه خشک به اوکراین

صادرات میوه خشک به اوکراین از زمانی شروع شد که شرکت های صادرکننده ایرانی تصمیم گرفتند تا بازار های خود را در کشور های حوزه شوروری سابق افزایش دهند.

با حضور میوه خشک ایرانی در بازار این کشور ها به صورت باور نکردنی محصولات ایرانی جای خود را در بازار باز کرد و مشتریان زیادی را مشتقاق خرید خود دید.

در حال حاضر برند های مختلف ایرانی در زمینه صادرات میوه خشک به اوکراین فعالیت کرده و سعی می کنند تا هر روز بر بازار های خود بیفزاند.
حال مساله آخری که ذهن خوانندگان را به خود مشغول دارد این است که صادرات کدام یک بهتر است بسته بندی یا فله؟
برای پاسخ به این سوال باید سری به آمار صادرات میوه خشک ایرانی بزنیم که نشان دهنده صادرات حجم زیادی از محصولات فله ای کشورمان به مقصد کشور های شوروی سابق می باشد.

محصولات بسته بندی شده بسیار کم به این کشور ها صادر می شود و مشتریان کمتری دارد و اگر میخوایید در این بازار ها فعالیت کنید، حتما به ارائه محصولات به صورت فله ای و بسته بندی شده دقت کنید.

برای فعالیت بیشتر در این حوزه با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 3 =