صادرات میوه خشک سیب ارزان به روسیه

صادرات میوه خشک سیب ارزان قیمت به روسیه می تواند برای صادرکنندگان آن سود بالایی را داشته باشد از این رو شرکت بازرگانی های صادرکننده و مجموعه های تولیدی تمایل زیادی را به فروش در این کشور دارند.

همواره صادرات محصولات تولیدی کشور ما به کشور روسیه یکی از اصلی ترین فعالیت هایی بوده که بسیاری از مجموعه های تولیدی آن را انجام داده اند.

همان طور که می دانید روسیه با توجه به روابط سیاسی خوب با ایران توانسته است روابط تجاری حسنه ای را بر قرار کرده و تجارت موفقی را با این کشور داشته باشیم.

محصولات صادراتی ما به روسیه کدامند؟

در بالا بیان کردیم، خشکبار ایران زمینه خوبی را برای صادرات به روسیه دارند.

اما کدام خشکبار؟

خشکباری هم چون پسته، زرشک و میوه خشک بر اساس تحقیقات ما برای صادرات به روسیه بسیار مناسب هستند.

و اما میوه خشک ….

ایران تولیدکننده انواع مختلفی از میوه خشک بوده و محصولات مختلفی را برای فروش در بازار های جهانی برای مشتریان فراهم می کند.

میوه خشک هایی از جمله سیب، کیوی، گرجه و… که هر کدام به خودی خود در دنیا زبان زد خاص و عام هستند.

صادرات میوه خشک سیب

شاید جالب باشد بدانید که صادرات میوه خشک سیب به کشور روسیه یکی از پر رونق ترین فعالیت های اقتصادی است که امروزه در کشور ما انجام می شود.

اگر از بازار روسیه اطلاع داشته باشید، قطع می دانید که صادرات میوه خشک ارزان قیمت به این کشور به نسبت محصولات لوکس و گران از حجم بیشتری برخوردار بوده و مشتریان بیشتری برای محصولات ارزات وجود دارد.

بازرگانی خشکبار آرین در همین راستا به تامین محصولات معمولی پرداخته و توانسته است در این راستا به موفقیت هایی نیز دست پیدا کند.

اکنون مجموعه ما انواع میوه خشک سیب را به صورت دمنوشی، بسته بندی و فله برای صادرات به روسیه فراهم آورده و آماده انجام تجارتی ماندگار می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =