صادرات پسته احمد آقایی آب خندان به روسیه

صادرات پسته به روسیه در انواع احمد آقایی – فندقی – کله قوچی آب خندان و طبیعی خندان یکی از پر رونق ترین فعالیت های اقتصادی است که شرکت های صادرکننده امروز مشغول انجام آن هست.

بر کسی پوشیده نیست که امروزه روسیه به یکی از اصلی ترین بازار های صادراتی ایران تبدیل شده و در دنیای سیاست نیز حمایت های زیادی از جانب دو کشور صورت می گیرد.

این روابط حسنه باعث شده تا روز به روز در زمینه تجارت با روس ها رشد کنیم و امروز شاهد صادرات عمده محصولات کشاورزی ایران به این منطقه از کشور باشیم.

اما بیان چند نکته در مورد صادرات به روسیه اهمیت دارد که باید ما در این مقاله به آن بپردازیم.

روس ها به دنبال جنس ارزان هستند!

شما هیچ گاه نخواهی توانست هنگامی که جنس ارزانی برای فروش وجود دارد، اجناس لوکس و گران قیمت را به یک تاجر روس بفروشید.

حتما پولتان را قبل ارسال کالا بگیرید!

برای ارسال پسته به روسیه همیشه ما با این مقوله که بار به بندر رسید پول پرداخت خواهد شد، رو به رو بوده ایم، اما به دلیل وضعیت مافیایی روسیه توصیه می کنیم هیچ گاه چنین ریسکی را نکنید.

بر اساس تجربه ما بسیاری از همکاران که با این روش معامله کرده اند، آسیب های جدی را از روند معامله دیده و نتوانسته اند ضرر های وارده را جبران کنند.

صادرات پسته احمد آقایی آب خندان

در میان تمامی پسته های صادراتی، پسته آب خندان احمد آقایی به عنوان گزینه ای مناسب جهت صادرات است، از این رو شما می توانید برای صادرات پسته به روسیه از این گزینه استفاده نمایید.

از دیگر گزینه های جذاب غیر از پسته احمد آقایی آب خندان می توان به پسته هایی همانند کله قوچی آب خندان و فندقی آب خندان نیز اشاره نمود.

لازم به ذکر است که انس های ریز موارد مذکور نیز برای صادرات به روسیه مناسب هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 19 =