صادرات پسته ارگانیک دهن بست مرغوب زرندیه ساوه

صادرات پسته ارگانیک خندان یا دهن بست؟ کدام یک برای فروش صادراتی مناسب تر است؟ آیا می توان از زرندیه ساوه به عنوان تامین کننده محصولات مرغوب اصل یاد کرد؟

یکی از مهم ترین درگیری هایی که بسیاری از صادرکنندگان دارند این است که مشتریان آنان به دنبال محصولات ارگانیک هستند، اما آنان هیچ کالایی برای عرضه در اختیار ندارند.

بازرگانی خشکبار آرین مشکل را برای صادرات این دست محصولات حل نموده و سالانه حجمی معادل با 1500 تن کالا را برای صادرات به مشتریان خود عرضه می کند.

معمولا بخش عظیمی از این محصولات به صورت خندان در بازار عرضه می شود و بخش کمتری از آن را به شکل دهن بست به فروش می رسد.

پسته دهن بست ارگانیک به چند دلیل برای تجارت خارجی مناسب تر است:

  • قیمت ارزان تر به نسبت پسته خندان
  • ریسک آفلاتوکسین صفر
  • قابلیت تبدیل به خندان با روش مکانیکی
  • و…

جالب است بدانید که بسیاری از شرکت های اروپایی که در زمینه فرآوری مواد غذایی از مغز پسته سبز استفاده می کنند، به توصیه ما پسته دهن بست ارگانیک خریداری کرده و برای مغز گیری استفاده نموده اند و از کیفیت و نتایج آزمایشات آن بسیار راضی بوده اند.

حتی یکی از شرکت های ایرلندی از پوست پسته دهن بسته برای تولید فرآورده ارگانیک جهت مرغ داری های ارگانیک استفاده نمود!

صادرات پسته ارگانیک زرندیه ساوه

زرندیه ساوه به دلیل وضعیت اقلیمی و شرایط حاکم بر این منطقه توانسته است یکی از راهبردی ترین مناطق تولیدکننده پسته ارگانیک در ایران لقب گیرد.

از این بیشترین حجم صادرات پسته ارگانیک توسط تولیدکنندگان این خطه به خارج کشور صورت گرفته است.

بازرگانی آرین در زمینه تامین پسته ارگانیک اکبری، پسته کله قوچی درجه یک، پسته فندقی خندان، پسته احمد آقایی درجه یک و… فعال بوده و آماده ارائه هر یک از این محصولات به صورت خندان و دهن بست می باشد.

دقت کنید در صورتی که قصد صادرات پسته ارگانیک را دارید، حتما قبل از فصل می بایست قرارداد خود را برای خرید محصول نهایی کنید چرا که با برداشت پسته، تمامی محصول به سرعت فروش رفته و ما ناچار هستیم تا محصول مورد نیاز شما را در برداشت بعدی و سال بعد عرضه نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − هشت =