صادرات پسته اکبری دستچین به کردستان عراق

صادرات پسته اکبری دستچین به کردستان عراق می تواند ما را در بدست اوردن مشتریان کیفیت محور و درجه یک یاری کرده و زمینه ساز تجارتی ایده آل شود.

همه ما وقتی اسم از بازار عراق می آید تصور می کنیم که می بایست پسته های با کیفیت پایین را به این کشور صادر کنیم تا مشتریان بتوانند این محصول ایرانی را خریداری کنند.

اگر چه این تصور در مورد بسیاری از شهر های عراق درست است، اما مساله اینجاست که کردستان عراق در مورد صادرات پسته ایران داستان متفاوتی دارد.

پسته صاراتی به منطقه کردستان عراق می بایست کیفیت بالایی داشته باشد، اعراب این منطقه مشکل مالی ندارد و به دنبال بهترین کالا برای خرید هستند.

به نقل از یکی از مشتریان ما در کشور عراق مشتریان کردستان پس از مراجعه به آجیل فروشی پسته را در دست خود گرفته، اگر پسته یک دست و درشت بود، آن را خریداری می کنند، اما اگر پسته کم کیفیت باشد، حاضر نیستند بابت آن هزینه کنند.

صادرات پسته اکبری دستچین

با دیدن این عنوان اولین تصوری که در ذهن شکل می گیرد این است که پسته مذکور دارای قیمت گرانی است و قطعا نمی توان از این محصول برای امر صادرات استفاده کرد.

اما صحبت ما با شما این است که حداقل در مورد پسته صادراتی به کردستان عراق این مساله را فراموش کنید.

صادرات پسته اکبری دستچین کشش بسیار خوبی را برای فروش در این منطقه داشته و می توانید با سود بالایی پسته مذکور را به فروش برسانید.

ما حاضریم تا انواع مختلفی از پسته اکبری به شکل های:

  • دستچین شده
  • دهن بست گیری شده
  • بار به حال خود
  • بار کشاورزی

را در سایز های مختلف برای شما عزیزان تهیه و عرضه نماییم.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد صادرات پسته ایرانی و … می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − سه =