صادرات پسته بسته بندی درجه یک به امارات

پسته بسته بندی درجه یک دارای نمونه های مختلفی بوده که سالانه حجم زیادی از آن برای صادرات به کشور امارات و دیگر کشور های عربی مورد استفاده قرار می گیرد.

امارات یکی از کشور های عربی منطقه ماست که خرید مواد غذایی مورد نیاز خود را از ایران انجام می دهد، همان طور که می دانید یکی از بهترین گزینه ها برای صادرات به امارات پسته بسته بندی شده می باشد.

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چه پسته ای با چه کیفیتی؟

بر اساس تجربه بازرگانی ما که در زمینه صادرات پسته بسته بندی شده به امارات فعالیت کرده است می توان پسته های بسته بندی قوطی و لفافه آلمینیومی را به عنوان بهترین گزینه ها جهت صادرات به خارج کشور دانست.

شاید جالب باشد بدانید که پسته بسته بندی درجه یک قوطی یکی از پر فروش ترین محصولات در هایپر مارکت های اماراتی است.

نوع پسته مورد استفاده در بسته بندی تا حدودی نیز برای خریداران اهمیت دارد.

اما به صورت کلی پسته احمد آقایی و فندقی که برای بسته بندی استفاده می شوند را نیز می توان جهت بسته بندی و صادرات به امارات مورد استفاده قرار داد.

انواع پسته بسته بندی درجه یک ایران

طبعا غیر از مواردی که در بالا از آن ها نام بردیم انواع دیگری از بسته بندی وجود دارند که می توان آن ها را در بازار امارات تست کرد.

به عنوان مثال بسته بندی های ظروف پت و بسته بندی های کادویی نیز می تواند در بازار امارات مورد اقبال واقع شود، اما این موضوع هم باید مورد بررسی قرار گیرد.

اگر به فکر داشتن صادراتی بدون دغدغه و موفق هستید، می توانید با بخش فروش بازرگانی ما در ارتباط باشید تا تمامی انواع محصولاتمان را به شما دوستان گرامی پیشنهاد دهیم.

خواهشمند است دیگر مقالات سایت ما را نیز مطالعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =