صادرات پسته بسته بندی شده درجه یک احمد آقایی – فندقی

صادرات پسته بسته بندی شده به کشور های مختلفی صورت می گیرد و معمولا در این بسته بندی ها از ارقام احمد آقایی و فندقی استفاده می شود، اما سوال اینجاست، آیا این محصولات ایرانی برای صادرات مناسبند؟

بسته بندی خشکبار ایرانی و صادرات این محصولات یکی از اهداف بزرگ بازرگانی آرین بوده و مجموعه ما همیشه به دنبال آن است تا بهترین انواع محصولات خود را بسته بندی نموده و برای صادرات به کشور های مختلف استفاده کند.

اکنون که شما این مقاله را مطالعه می کنید، قطعا قصد دارید تا پسته را به صورت بسته بندی شده صادر کنید، در نتیجه ما به سوالات ذهن شما را در این مقاله پاسخ خواهیم داد.

آیا می توان برای صادر نمودن این محصولات نمایندگی اخذ کرد؟

اگر قصد دارید نمایندگی فروش پسته بسته بندی شده را در کشور خاصی اخذ کنید، می بایست بتوانید در طی مدت مشخص فروش خاصی را داشته باشید، پیشنهاد ما در ابتدای کار این است که فعالیت خود را تحت عنوان نماینده فروش پیگیری کنید.

سود صادرات بسته بندی چگونه است؟

قطعا صادرات پسته بسته بندی از صادرات پسته خام و فله ای سود بالاتری داشته و در صورت جا افتادن برند شما در کشور هدف، خواهی توانست سود های باور نکردنی را داشته باشید.

آیا بسته بندی های ایران قابل رقابت است؟

خیر، متاسفانه بسته بندی پسته در کشور ما قابل رقابت نیست، اما هر آن چه که هست در مقاله مربوط به انواع بسته بندی صادراتی پسته آورده شده است.

بهترین پسته برای بسته بندی چیست؟

بهترین پسته برای امر بسته بندی همان طور که در عنوان بیان کردیم، انواع پسته احمد آقایی درجه یک و پسته فندقی خندان است.

دلیل این موضوع این است که این دو پسته دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند.

مشاوره صادرات پسته بسته بندی شده درجه یک

برای صادرات پسته بسته بندی شده در صورتی که به محصول خاص یا مشاوره نیاز دارید، خواهشمند است که با مجموعه بازرگانی ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

مجموعه ما در زمینه بسته بندی خشکبار به خصوص پسته فعال بوده و آماده خدمت رسانی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + یک =