صادرات پسته به قزاقستان ارقام احمد آقایی – فندقی

صادرات پسته به قزاقستان را با چه پسته هایی می توان انجام داد؟ آیا ارقام احمد آقایی و فندقی کفایت می کند یا می بایست دیگر انواع را نیز در لیست محصولات خود قرار دهیم؟

همان طور که می دانید قزاقستان یکی از مسیر های اصلی صادرات پسته ایران به روسیه بوده و خود این کشور نیز در زمینه مصرف پسته حجم بسیار بالایی از محصول را استفاده می کند.

بهتر است در مورد صادرات پسته به قزاقستان بیشتر در این مقاله بحث کنیم.

اگر بخواهیم پاسخ سوالات بالا را بدهیم، می بایست این گونه پاسخ دهیم که تمامی انواع پسته اعم از فندقی، احمد آقایی، کله قوچی و… در بازار قزاقستان به فروش می رسد، اما در این بین باید نمونه های احمد آقایی و فندقی را می توان گزینه های منطقی تری برای فروش دانست.

قیمت صادرات پسته به قزاقستان

یکی از مسائلی که در مورد صادرات به این کشور وجود دارد، قیمت محصولات صادراتی است، ما در بالا بیان کردیم که می توان تمام انواع پسته را برای صادرات استفاده کرد، اما بحث اینجاست که قیمت محصولات صادراتی می بایست به شکلی باشد که بتوان بهترین قیمت را در برابر رقبا به مشتریان داد.

قیمت ارائه شده توسط ما قطعا حاصل “قیمت پسته+هزینه حمل+هزینه ترخیص” می باشد، در نتیجه برای ارائه قیمتی مناسب ناچاریم تا با افزایش میزان سفارش مشتریان تا جای ممکن هزینه های حمل و بسیاری دیگر از هزینه های ثابت را کاهش دهیم تا قیمت نهایی مناسب تمام شود.

بهترین مسیر برای صادرات پسته به قزاقستان چیست؟

بهترین مسیر برای صادرات به قزاقستان در مرحله اول اگر حجم بسیار بالاست، استفاده از واگن و در مرحله بعدی ارسال های دریایی و زمینی است.

حتی جالب است بدانید اگر شما کالایی را در قزاقستان ترخیص کنید برای ارسال ان به روسیه نیاز به گواهی نبوده و می توانید بدون انجام امور گمرکی کار صادرات مجدد را انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 14 =