صادرات پسته به پاکستان انواع فندقی – بادامی

صادرات پسته به پاکستان در انواع مختلفی صورت می گیرد که در این میان نمونه های فندقی و بادامی بیشترین طرفدار را در بازار این کشور دارند.

پاکستان یکی از مهم ترین همسایه های شرقی ایران بوده و مراودات تجاری گسترده ای را با ایران دارد.

در بین محصولات صادراتی که ما به پاکستان داریم، پسته یکی از مهم ترین محصولاتی است که می توان برای این مهم انتخاب نمود.

برای فعالیت در بازار پاکستان باید این نکته را مد نظر قرار دهید که روان شناسی خاصی بر بازار این کشور حاکم است و اگر می خواهید در پاکستان فعالیت کنید، باید پسته های خاصی را به این کشور صادر نمایید.

برخی از بازار ها همانند پاکستان فضای کار و فضای ذهن خریداران بسته است و اگر یک نمونه خاص از پسته در بازار این کشور جا افتاده باشد، باید حتما همان نمونه پسته صادراتی را به کشور مذکور صادر نمود.

برای پاکستان دو نوع پسته فندقی و بادامی بیشترین حجم خرید و صادرات را دارند.

جالب است بدانید که برخی از مناطق پاکستان پسته فندقی را می پسندد و برخی از منطرق دیگر از انواع پسته بادامی استقبال می نماید.

صادرکننده مربوطه می بایست بداند بازار هدفی که قرار است پسته خود را بدان جا صادر کند، کدام یک از دو نوع پسته را خریداری خواهد کرد.

صادرات پسته به پاکستان ارقام بسته بندی

تا چند سال قبل ایران یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان محصولات بسته بندی در زمینه خشکبار به پاکستان بود و صادرات پسته به پاکستان به صورت بسته بندی شده نیز انجام می شد.

اما بعد از مدتی تجار پاکستانی پی برند که می توانند سود زیاد حاصل از بسته بندی پسته را برای خود داشته باشند و به همین دلیل خرید خود را به صورت فله از ایران انجام می دهند.

برای کسب اطلاعات فنی تر در مورد صادرات پسته به پاکستان و مراحل صادرات پسته با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =