صادرات پسته به چین انواع فندقی – احمد آقایی – کله قوچی

صادرات پسته به چین یکی از پر رونق ترین فعالیت های اقتصادی روز ایران بوده که بسیاری از شرکت بازرگانی ها در حال انجام آن هستند، اما چه نوع محصولی برای صادرات مناسب است، فندقی – احمد آقایی – کله قوچی یا اکبری؟ انواع آب خندان (مکانیکی) جایی در بازار این کشور دارند؟

چین نامی آشنا برای تمام مردم کشور ماست.

محصولات چینی در کیفیت های مختلف در تمامی بخش ها و فروشگاه های کشور ما به فروش می رسد و بیشتر ما کشور چین را به عنوان یک وارکننده به کشورمان شناخته ایم.

اما شاید از خود بپرسید که ما چه محصولاتی را به چین صادر می کنیم؟

محصولات صادراتی ایران به چین بسیار زیادی بوده و این کشور تمامی محصولات کشورمان به صورت فله از ماهیان کف دریا، معادن، نفت تا خشکبار را خریداری نموده و با تولید ارزش افزوده چندین برابری در سطح دنیا به فروش می رساند.

پسته یکی از چندین خشکبار صادراتی ایران به چین است.

انواع پسته صادراتی ایران به چین شامل:

هستند.

در بین این سه مدل، پسته فندقی بیشترین حجم صادرات را به چین داشته و انواع مختلفی از این محصول توسط تجار چینی خریداری می گردد.

جالب است بدانید که به دلیل کشش بالای بازار چین در زمینه خرید و فروش پسته، انواع مختلف پسته فندقی اعم از پسته دهن بست، کج، خندان، آب خندان و… برای صادرات به این کشور مناسب هستند.

می توان به جرات گفت که بار های صادراتی به چین دارای کیفیت پایین بوده و قیمت محوریت فعالیت با چینی هاست.

قیمت صادرات پسته به چین

تا اینجای مقاله 100% پی برده اید که صادرات پسته به چین دارای شرایط خاصی بوده و برای حضور در بازار پر رقابت این کشور نیاز است تا تجار ایرانی تا جای ممکن قیمت های خود را پایین بیاورند.

به دلیل حضور رقیبی هم چون امریکا در کشور چین، انواع پسته ایران که به این کشور صادر می شوند، می بایست قیمت پایینی داشته باشند، تا بتوان با امریکا به رقابت پرداخت.

به گفته یکی از تجار بزرگ که با چین تجارت های گسترده ای دارد: ( برای یک تاجر چینی قیمت محوریت ماجرا بوده و کیفیت برایش مهم نیست و اگر میخواهید در چین فعالیت کنید، قیمت خود را تا حد ممکن پایین بیاورید و به کیفیت محصول اعتنایی نداشته باشید).

بر اساس این گفته صادرات پسته به چین دارای شرایط خاصی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون صادرات پسته می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − نه =