صادرات پسته دستچین اکبری – کله قوچی

صادرات پسته دستچین ؟ چطور امکان پذیر است؟ آیا هنوز هم بازار هایی وجود دارد که بتوان پسته اکبری – کله قوچی را به صورت لوکس به آن جا فرستاد و رقابت کرد؟

ما همیشه در مقالات سایتمان که در مورد بازار های صادرات صحبت می کردیم، به صورت کلی یک نکته مهم را بیان می کردیم که باید پسته صادراتی قیمت رقابتی داشته باشد.
اما در این مقاله به صادرات پسته دستچین اشاره کردیم!
پسته دستچین چیست؟
در واقع هنگامی که ما بهترین و خندان ترین پسته ها را از بین بقیه پسته ها جدا می کنیم، می گوییم که پسته مربوطه را دستچین کرده ایم، در ین حالت به دلیل این که قطعا پسته هایی که باقی می مانند را باید با قیمت پایین تری فروخت، در نتیجه پسته دستچین قیمت بسیار بالاتری دارد.
معمولا همه پسته هاتوسط تجار دستچین می شوند، اما پسته اکبری و کله قوچی بهترین گزینه ها برای دستچین کردن هستند.
کسانی که قصد صادرات این پسته ها را به صورت دستچین شده دارند، پس از بررسی بازار هدف برای استاندارد های مورد نیاز، پسته را تست کرده و در صورتی که جواب تست مثبت باشد، اقدام به دستچین نمودن و صادرات پسته اکبری و کله قوچی می کنند.

صادرات پسته دستچین به کجا؟

کشور هایی که به دنبال محصولات لوکس هستند معمولا پسته دستچین شده ایران را خریداری می کنند که از میان می توان به کشور های عربی به خصوص امارات، کویت، لبنان اشاره نمود.
کشوری همانند لبنان پسته کله قوچی درجه یک و دستچین شده را به شدت می پسندد.
اما در بین کشور های اروپایی می توان آلمان را به عنوان خریدار پسته دستچین شده نام برد، اما این نکته را فراموش نکنید که مشتریان در اروپا قیمت محور هستند و صادرات این دست پسته ها به اروپا خیلی کم صورت می گیرد.
در نهایت می رسیم به کانادا…
یکی از اصلی ترین خریدار های پسته دستچین شده ایران که در سال های گذشته پسته اکبری و کله قوچی دستچین شده ایران را در حجم بسیار بالا خریداری کرده است.
اگر مایل هستید تا اطلاعات بیشتری مورد پسته داشته باشید ما مقالات زیر را به شما معرفی می کنیم:
مراحل صادرات پسته
انواع پسته ایران
بازار جهانی پسته
با ما همراه باشید….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =