صادرات پسته دهن بست فندقی ایران

صادرات پسته دهن بست فندقی به دلیل پایین بودن ریسک فروش محصول در بازار جهانی محصولات ایران در شرایط فعلی عاقلانه ترین کار ممکن است.

اگر در زمینه صادرات پسته تجربه نداشته باشید با دیدن این عنوان یک علامت سوال بزرگ در ذهن شما ایجاد می شود که پسته دهن بست؟ مگر این پسته به چه درد می خورد؟

ما به شما کاربرد این پسته را می گوییم.

در بازار جهانی پسته ایران تمام مشتریان به دنبال آن هستند که بتوانند با شکستن قیمت ها و هزینه های خود بیشترین میزان سود را برای خود بدست اورند.

به همین دلیل پسته دهن بست می تواند گزینه خوبی برای این دست از مشتریان باشد.

معمولا پسته دهن بست دو کاربرد برای این مشتریان دارد.

اول آن که این پسته را به روش مکانیکی خندان می کنند و پس از تفت و آماده سازی محصول آن را به صورت بسته بندی و با قیمت چندین برابری در بازار به فروش می رسانند.

برخی هم این محصول را مغز گیری کرده و علاوه بر بسته بندی این محصول، از ان برای تولید شیرینی جات و… بهره می برند.

مزیت صادرات پسته دهن بست

ضمن مزیت های ذکر شده در بالا پسته صادرات پسته دهن بست دو مزیت عمده دیگر دارد:

  1. قیمت ارزان
  2. ریسک آفلاتوکسین پایین

بر کسی پوشیده نیست که پسته دهن بست به نسبت پسته خندان ایران دارای قیمت پایین تری بوده و در تمامی طول سال در بازار به راحتی پیدا می شود.

از سویی دیگر به دلیل بسته بودن پوسته صدفی پسته، اگر حتی این پسته یک سال هم بماند به آفلاتوکسین آلوده نشده و خیال صادرکننده این بابت راحت است.

اگر در زمینه صادرات فعال هستید، حتما توصیه می کنیم که برای صادرات پسته دهن بست ایران نیز برنامه ریزی انجام داده و در این مسیر می توانید از نمونه های فندقی یا احمد آقایی که نرخ مناسب تری دارند استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + پنج =