صادرات پسته سفید درجه یک اروپایی

صادرات پسته سفید به کشور های اروپایی به عنوان یک محصول درجه یک می تواند، ریسک آفلاتوکسین شما را به شدت پایین بیاورد، اما می دانید چرا؟

سفید پسته یا پسته بادامی یکی از فراوان ترین اقلام پسته تولیدی در منطقه خراسان، کرمان و یزد می باشد.

همان طور که قبلا گفته شد، پسته سفید خراسان در فیض آباد، کرمان در زرند و یزد در اردکان تولید می شود.

بهترین پسته سفید که از دید ما برای صادرات در بازار وجود دارد، سفید پسته مه ولات فیض آباد است، بر اساس تحقیقات ما در زمینه صادرات پسته، به این نتیجه رسیدیم که پسته فیض آباد به دلیل این که پوسته صدفی نازک تری به نسبت اقلام دیگر پسته دارد، هم نسبت پوست به مغز بیشتری داشته و هم دیر تر به آفلاتوکسین آلوده می شود.

دلیل این که پسته مذکور دیر تر به آفلاتوکسین آلوده می شود این است که پس از فرایند پوست گیری پسته مذکور، زمان خشک شدن رطوبت پسته به نسبت دیگر اقلام کمتر بوده و در نتیجه ریسک آلوده شدن محصول به آفلاتوکسین کاهش می یابد.

ما نکته فوق را زمانی متوجه شدیم که صادرات پسته سفید درجه یک خود را به آلمان انجام دادیم و در کمال تعجب آفلاتوکسین پسته ما به نسبت دیگر اقلام پسته بسیار پایین بود.

صادرات پسته سفید آرین

اگر به دنبال صادرات پسته به اروپا هستید، توصیه می کنیم تا قبل از هر چیزی با مجموعه آرین در ارتباط باشید.

مجموعه ما با بررسی بازار هدف شما به تناسب نیازتان محصول در اختیار شما قرار می دهد و سعی خود را برای جلب رضایت شما و مشتریان شما انجام خواهد داد.

هم اکنون می توانید ضمن دریافت قیمت صادرات پسته سفید درجه یک، نرخ دیگر انواع پسته اروپایی ما را در مرکز فروش آرین دریافت کنید.

با ما بهترین ها را تجربه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =