صادرات پسته فندقی دستچین به اروپا

پسته فندقی دستچین با توجه به سخت گیری های صادرات به اروپا می تواند یک گزینه بسیار مناسب با استانداردها و دارای گواهی افلاتوکسین مناسب برای بازار اروپا می باشد.

ما در بازارهای صادراتی با شرایط مختلفی برای صادرات پسته روبرو هستیم و این بازارهای هدف مختلف برای واردات پسته به کشورشان سخت گیری های مختلفی را اعمال می نمایند که یکی از بازارهایی که به شدت روی واردات پسته سخت گیری می نمایند بازار اروپا می باشد.

بازار اروپا به شدت روی سلامت محصولاتی که مصرف می شود اهمیت می دهند و گزینه پسته فندقی دستچین ایران می تواند در کنار استاندارد لازم، گواهی افلاتوکسین و سلامت نباتات از لحاظ کیفیت گزینه ای مناسب برای اروپا باشد و مقوله قابل اهمیت برای صادرات پسته فندقی دستچین، قیمت می باشد.

پسته فندقی دستچین صادراتی

در مورد پسته فندقی دستچین باید ذکر کنیم که کیفیت مطلوب برای بازار اروپا را دارا می باشد ولی با توجه به مشکلات عدیده ای که در مراحل کاشت، داشت و برداشت محصول و شرایط انبارداری و نگهداری در این محصول وجود دارد مسأله قابل توجه گواهی افلاتوکسین می باشد که بسیار برای صادرات مورد توجه است.

صادرات پسته به بازار سختی مانند اروپا را باید با حل مشکلات موجود در حوزه پسته مرتفع نمائیم و می توانیم مشکلات داشت محصول و زمان مناسب برداشت و از طرفی شرایط مطلوب و درست نگهداری را در مورد خشکبار پسته رعایت نماییم و حتی می توانیم برای این بازار گزینه پسته ارگانیک را امتحان نمائیم.

انتخاب گزینه مناسب برای صادرات به بازار اروپا با آن استانداردهای سخت گیرانه را می توانیم با تنوع محصولی خوبی که داریم پاسخگو باشیم و خوشبختانه هم تنوع محصولی در پسته و هم محصولاتی خاص و دارای بهترین گواهی و استانداردها مانند پسته ارگانیک را داریم که می توانیم بهترین صادرات را داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =