صادرات پسته فیض آباد اقلام بادامی – اکبری – کله قوچی

صادرات پسته فیض آباد به کشور های مختلفی صورت می گیرد و با توجه به حجم بالای درخواست پسته این شهرستان در حال حاضر امکان تامین نمونه های بادامی – اکبری و کله قوچی وجود دارد.

خراسان رضوی در کنار بقیه استان های کشور یکی از تولیدکنندگان بزرگ پسته بوده و توانسته است ضمن آن که زعفران خود را به خوبی در بازار جهانی به مشتریان معرفی کند، پسته این استان نیز در بسیاری از کشور های دنیا به مشتریان معرفی شده است.

بزرگ ترین تولیدکننده پسته خراسان رضوی شهرستان فیض آباد بوده که با زیر سطح کشت داشتن زمین های زیادی توانسته است رکورد دار تولید پسته در خراسان باشد.

بیشترین حجم تولید پسته در این شهرستان مربوط به پسته بادامی است.

پسته بادامی فیض آباد به کشور های مختلفی به خصوص افغانستان و برخی از کشور های اروپایی صادر می شود.

در مرحله بعدی پسته اکبری و کله قوچی تولیدی در شهرستان فیض آباد مه ولات گزینه های بعدی برای صادرات به خارج کشور می باشند.

شاید جالب باشد بدانید که پسته این شهرستان کاربرد زیادی را در زمینه آجیلی داشته و مشتریان آجیلی بعضا از این محصول خوب غافل می شوند، اما اگر در زمینه پسته فعالید، توصیه می کنیم که پسته این شهرستان را برای یک بار هم که شده تست کنید.

صادرات پسته فیض آباد به صورت عمده

مجموعه آرین با توجه به این که به لحاظ مکانی در مشهد واقع شده و صادرت عمده زعفران را مدیریت می کند، در نظر دارد تا پسته منطقه فیض آباد را نیز به صورت عمده صادر نماید.

صادرات پسته فیض آباد توسط مجموعه ما به اقصی نقاط دنیا صادر شده و شما می توانید با بخش فروش ما تماس گرفته و با تشریح نیاز خود برای خرید پسته کلیه اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت نمایید.

ما توان تامین و انجام تمامی امور گمرکی پیرامون محصول مورد نیاز شما را داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =