صادرات پسته کوهی سرخس به اروپا

صادرات پسته کوهی سرخس به بازارهایی همچون آلمان در اروپا یک انتخاب فوق العاده است؛ قیمت مناسب و به ویژه ارگانیک بودن آن موجب می شود تا این محصول گزینه ای ایده آل باشد.

همان طور که می دانید، عملکرد حساب شده و قدرتمند آمریکا در زمینه ی تولید و صادرات پسته موجب شده، تا بسیاری از بازارهای صادراتی که تا چند سال گذشته در حدود بسیار زیادی در دست ایران بود، در تسلط آمریکا قرار گیرد.

هر چند هنوز هم علی رغم قیمت بالای خرید پسته از ایران، طعم و کیفیت برتر پسته ایرانی، مشتریان وفادار خود را دارد.

اما بدون شک برای ادامه ی حیات صادراتی پسته، اکتفا بر این عامل به تنهایی نمی تواند مؤثر واقع شود.

بنابراین صادرات انواعی خاص از پسته مانند ارقام پسته های وحشی و ارگانیک، می تواند یک جایگزین و مکمل قوی برای صادرات پسته ایرانی محسوب گردد.

صادرات پسته کوهی سرخس و بنه

همان طور که می دانید، رویکرد افزایشی را در مورد مصرف محصولات ارگانیک در کشورهای جهان و به ویژه کشورهای پیشرفته ی اروپایی شاهد هستیم.

کشورهایی مانند آلمان که از پسته ارگانیک استقبال می کنند.

بنابراین پسته کوهی سرخس و البته بنه وحشی، به عنوان دو رقم پسته وحشی و خود رو ایران که کاملاً ارگانیک و بدون دخالت های انسانی تولید می شوند، انتخابی بسیار عالی برای صادرات به اروپا و آلمان است.

ویژگی بارز این دو پسته، طعم عالی، سبز بودن مغز و روغن فراوان آن هاست که بسیار مورد توجه است.

در این میان، صادرات پسته کوهی سرخس به دلیل دارا بودن گواهی ارگانیک که قاعدتاً جهت تجارت با برخی کشورهای اروپایی یک بخش لاینفک است؛ انتخابی ایده آل محسوب می شود.

از طرفی باید توجه داشت، قیمت فروش این دو پسته با توجه به تمامی ویژگی های کیفی و کاربردی آن، در مقایسه با ارقام پسته های باغی مناسب است.

امتیازی که قطعاً در صادرات پسته کوهی بر نظر خریدار و وارد کننده تأثیر خواهد گذاشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + هشت =