صادرکننده بهترین زعفران ایران به هند

بهترین زعفران ایران برای فروش در بازار کشورهای مختلفی مانند هند، توسط صادرکنندگان و تاجران، گزینه ای بسیار عالی و بی نظیر جهت سفارش محسوب می شود.

صادرات و تجارت جهانی محصولات مسئله ای است که از دیرباز تا کنون وجود داشته و امروزه با پیشرفت روش های حمل و نقل و البته تکنولوژی، گسترش بیشتری یافته است.

کشور ایران نیز پتانسیل های بالایی در زمینه ی صادرات انواع محصولات کشاورزی و صنعتی دارد و بنابراین همه ساله صادرکنندگان و تاجران زیادی خرید خود را از ایران انجام می دهند.

اما یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین محصولاتی که توسط صادرکنندگان و تاجران مختلف خریداری می شود، زعفران است.

همان طور که می دانید، بهترین زعفران ایران مورد استقبال بسیاری از کشورهاست و خاص بودن کیفیت و عطر و طعم و البته حجم تولید این محصول در کشور، معاملات جهانی بسیاری را رقم می زند.

تجارت بهترین زعفران ایران

انواع زعفران در کشور تولید می شود، که به ترتیب زعفران نگین، سرگل و پوشال، بهترین زعفران به شمار می آیند.

کشورهای زیادی متقاضی خرید این محصول از ایران هستند که هند به عنوان یکی از آن ها به شمار می رود.

همان طور که می دانید هند پرجمعیت ترین کشور جهان است و بنابران تجارت زعفران با این کشور، به دلیل بالا بودن تعداد مصرف کننده، شرایط مناسبی خواهد داشت.

البته مسئله ی مهمی که در تجارت بهترین زعفران ایران به هند و سایر کشورها، همواره نیازمند توجه و برنامه ریزی است، تغییر رویکرد صادرات از زعفران فله ای به صادرات زعفران بسته بندی است؛ امری که در حال حاضر و با وجود اهمیت بسیار زیاد این مقوله، آن چنان که باید مورد توجه قرار نگرفته است.

به طوری که صادرکنندگان بهترین زعفران ایران، با فروش فله ی این محصول به کشورهای مختلف، در واقع فرصت بسته بندی، برندسازی و در نهایت افزایش ارزآوری را نصیب کشور وارد کننده می کنند و در مقابل کشاورزان و تولید کنندگان ایرانی، بهره ی کمی از صادرات این محصول خواهند داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − سیزده =