صادرکننده زرشک عمده

صادرکننده زرشک عمده خراسان به بازار صادراتی

صادرکننده زرشک عمده خراسان جهت رسیدن به بازار صادراتی جهانی هم از نظر قیمت و هم کیفیت باید شناخت نسبت به بازار هدف داشته باشد.

در مقوله صادرات زرشک به بازارهای جهانی این محصول با مشتریان مختلفی روبرو هستیم که متناسب با بازار هدف و با تکیه بر شناختی که نسبت به بازار هدف دارند کیفیت مطلوب را درخواست می نمایند و هدف ما به عنوان یک صادرکننده زرشک عمده خراسان به بازار صادراتی، ارائه محصول مطلوب هر بازار می باشد.

قدم اول ارائه محصولی هست که از نظر قیمت و کیفیت بتواند جایگاه مطلوب را در بازار هدف داشته باشد و با توجه به اینکه جهت فرآوری مورد استفاده قرار می گیرد یا مصارف خوراکی این امکان میسر هست که تنوع خوبی را در این حوزه از خشکبارها بتوانیم ارائه نمائیم تا رضایت در مشتریان را به همراه داشته باشیم.

زرشک پفکی آرین

صادرکننده زرشک عمده ی ایران

به عنوان یک صادرکننده زرشک عمده ی ایران بعد از انتخاب زرشک مطلوب جهت بازار هدف، باید تمام موارد مانند بسته بندی محصول، شرایط مطلوب نگهداری، میزان وزن مطلوب در هر کارتن جهت سالم ماندن خود محصول زرشک و … مورد توجه قرار گیرد.

با توجه به اینکه زرشک یک محصول بسیار حساس می باشد هدف ما به عنوان یک تأمین کننده این مسأله مهم می باشد که بتوانیم یک محصول مناسب با تمام شرایط را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم که بعد از رسیدن بار، مشتری رضایت کامل داشته باشد.

مواردی بوده که با رعایت نکردن اصول بسته بندی، عدم شناخت درست نسبت به حساسیت های خود محصول زرشک و عدم شرایط مطلوب نگهداری، مشکلات برگشت بار پیش آمده و عدم رضایت در مشتریان حاصل شده است.

از این رو در انتخاب منبع درست جهت تأمین محصول، دقت لازم را داشته باشید و با تکیه بر تجربه صادرکنندگان موفق نسبت به خرید محصول زرشک عمده ای اقدام نمائید.

منابع مختلف جهت تأمین زرشک وجود دارد که می توانید به راحتی بازارهای داخلی را با آن ها جوابگو باشید ولی انجام یک صادرات موفق در حوزه محصول زرشک نیاز به شناخت و آگاهی نسبت به این حوزه و تجربه مطلوب در حوزه صادرات دارد.

پیشنهاد ما این است که جهت انجام صادرات در حوزه ای مانند زرشک که بسیار حساس بوده و باید با تکیه بر آگاهی و شناخت صورت گیرد منابع مختلف را از نظر قیمت، کیفیت محصول و شرایط مطلوب جهت تحویل بار و تجربه صادرات بررسی نمائید و در زمان دریافت نمونه و بررسی محصول حتما توجه داشته باشید که تأمین کننده شما، امکان ارائه محصول با شرایط صادرات را داشته باشد.

صحبت کردن در مورد انجام و تأمین یک محصول تا عمل نمودن به آن فاصله زیادی دارد که ایجاب می کند قبل از انجام هر معامله ای ابتدا یک بررسی دقیق برای شناخت منابع دست اول و باتجربه در کشور داشته باشید.

مواردی را داشتیم که تأمین کننده در ابتدای کار ذکر می کرد که به راحتی هر تناژی را می تواند تأمین نمائید و با کیفیت مطلوب تحویل دهد ولی وقتی بررسی می شود و تمام موارد سنجیده می شود متوجه می شویم که بسیاری از این تأمین کنندگانی که حرف از تأمین تناژ بالا دارند وقتی صحبت از خرید می شود می خواهند زمان بخرند و برای حفظ مشتری انواع قول ها را می دهند.

صادرات موفق زرشک عمده ی خراسان

در جهت انجام صادرات موفق زرشک عمده ی خراسان تأکید ما با توجه به آشنایی کامل به بازار این است که در ابتدا کار بررسی روی هر کدام از موارد زیر داشته باشید:

1- قیمت مطلوب که با تکیه بر تنوع محصولی در این حوزه بسیار متفاوت و با توجه به نوسانات بازار ایران بسیار متغیر می باشد و مواردی بوده که در زمان استعلام اولیه یک قیمت به مشتری ارائه گردید و در زمان خرید با توجه به نوسانات بازار، تغییر قیمت ایجاد شد و از این رو در ابتدا تمام این موارد به مشتری اعلام شود و در صورتی که قصد خرید دارید این موارد از تأمین کننده خواسته شود که شما را در جریان وضعیت قیمت ها و تغییر نرخ ها قرار دهد.

در برخی از ماه های سال به شدت افزایش قیمت ها را داریم و در این ماه ها می توانید با تکیه بر آشنایی با بازار ایران قیمت را به روز اعلام نمائید و به مشتریان خود تمام شرایط را اعلام نمائید.

2- نمونه ارائه شده که باید مطلوب بازاری باشد که قصد صادرات به آن را دارید و باید بتوانید در تناژی که می خواهید قابل ارائه باشد.

با توجه به اینکه از تنوع خوب در حوزه زرشک برخوردار هستیم و هم در زرشک پفکی و هم زرشک دانه اناری امکان تأمین در انواع مختلف را داریم باید نمونه های ارسالی متناسب با بازار هدف باشد.

زرشک محصولی هست که در برخی از بازارها برای فرآوری مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو با توجه به اینکه زرشک ایران با کیفیت های متفاوت ارائه می شود این امکان میسر هست که بتوانیم در بازارهایی که این محصول جهت فرآوری مورداستفاده قرار می گیرد محصول مطلوب و مناسب را ارائه نمائیم.

3- نمونه بسته بندی که در مورد محصول زرشک بسیار مهم می باشد و در زمان حمل و نقل نباید آسیب ببیند و با توجه به نمونه های بسته بندی موجود در بازار مشهد که به صورت 5 لایه می باشد اگر محصول شما مسافت زیادی در مسیر می باشد و جابه جایی بار دارید باید از کارتن ها ضخیم تر استفاده نمائید و در مواردی باید بگوییم که کارتن متداول که در بیشتر موارد استفاده می شود و به آن 5 لایه می گوییم جوابگو نمی باشد.

4- شیرینگ کارتن ها که که جهت بهتر مانند بار و کارتن ها انجام می شود که باید این هزینه در کنار هزینه ی کارتن ها به قیمت خود بار اضافه گردد.

5- هزینه های کامل حمل و نقل شهری باید برای شیرینگ در نظر گرفته شود .چون زرشک یک محصول سنتی هست و بیشتر انبارها دارای شرایط شیرینگ محصول نمی باشند و جهت این کار، محصول از انبار خارج می شود که این هزینه ها باید در نظر گرفته شود و البته هزینه های کارگر که تمام این هزینه های اضافی باید به قیمت خود زرشک اضافه شده و قیمت نهائی اعلام گردد.

امیدواریم که در زمان صادرات، با آشنایی کامل و آگاهی درست قدم برداریم تا بتوانیم رونق در حوزه صادرات زرشک ایران را داشته باشیم.

مورد قابل اهمیت دیگر که بسیاری به آن توجه نمی نمایند در زیر آورده شده است:

6- وزن میزان زرشکی که در هر کارتن ریخته می شود باید برآورد شود، چون زرشک از کیفیت و تنوع مختلفی برخوردار هست و زرشک پفکی نسبت به محصول دانه اناری حالت پفی دارد و میزان کمتری در هر کارتن قرار می گیرد و در مورد زرشک دانه اناری، زرشک دانه اناری بیشتری را می توانید در کارتن ها قرار دهید.

از این رو جهت سالم بودن بار و به دست آوردن وزن دقیق کارتن ها می توانید کارتنی را برای نمونه از زرشک انتخابی پر نمائید تا وزن مطلوب هر کارتن لحاظ و مشخص شود و به مشتری اعلام شود.

با توجه به تمام مواردی که در بالا ذکر شد از این رو ما تأکید داریم که با گروه های باتجربه اقدام به انجام صادرات در حوزه زرشک نمائید تا با اطمینان کامل بتوانید به رضایت مشتری و موفقیت در بازار هدفتان برسید.

البته یک صادرکننده نیز باید نسبت به بازار هدف خود آشنایی و شناخت کامل را داشته باشد تا بتواند با توجه به موجودی زرشک و تنوع این محصول در ایران، یک نمونه مطلوب را در زمان مناسب با کیفیت و قیمت عالی در اختیار داشته باشد و اقدام به خرید نماید.

در صورتی که محصول انتخابی شما جهت صادرات، محصول زرشک می باشد می توانید جهت تأمین محصول با شرایط مطلوب، مجموعه ما را انتخاب نمائید و جهت خرید و مشاوره با مدیران فروش مجموعه آرین تماس حاصل نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 1 =