صادرکننده زعفران فله ای

شرکت های صادرکننده زعفران فله ای – بسته بندی ممتاز خراسان جهت بازار جهانی

صادرکننده زعفران فله ای و بسته ای ممتاز خراسان و شرکت ها، جهت بدست آوردن بهتر بازار جهانی نیاز به چه پتانسیل هایی برای بدست آوردن بهتر این بازارها دارند؟

در حوزه زعفران فله، ما به عنوان تولیدکننده اصلی در بازار جهانی هستیم ولی به عنوان صادرکننده زعفران فله ای و بسته بندی توانسته ایم چه حجمی از صادرات زعفران را متعلق به خود نمائیم و رقبای ما در بازار جهانی چگونه عمل نموده اند؟

ما به عنوان تولیدکننده حجم بالایی از صادرات را در محصول بسته بندی در بازار جهانی نداریم و حجم بیشتر صادرات ما به صورت محصول فله ای می باشد و برای رسیدن به صادرات بهتر باید بتوانیم شرایط مطلوبی را در این حوزه برای بازار جهانی میسر نمائیم که این شامل قیمت بهتر، کیفیت مناسب، شرایط مطلوب برای بسته بندی و فرآوری محصول می باشد که رقبای ما رعایت می نمایند.

در تولید و انبار نمودن این محصول و فرآوری آن هنوز اشکالات عدیده ای وجود دارد و مقوله بسته بندی و صنعت فرآوری آن از مسائلی هست که نیاز به یک مدیریت درست دارد.

باید شرکت های تولیدی روی این مسائل متمرکز شوند و در کنار همه این موارد باید بازاریابی مناسبی را با شرکت در نمایشگاه های جهانی بدست آوریم و خوشبختانه می توانیم در بازاریابی این محصول به صورت اینترنتی و با تکیه بر سایت های انگلیسی قدمهای خوبی را برداریم.

صادرکننده زعفران فله ای – بسته بندی

صادرکننده زعفران فله ای و بسته بندی ممتاز خراسان در جهت به دست آوردن بهتر بازار جهانی با تکیه بر سایت های آنلاین فارسی و انگلیسی می تواند جذب مطلوب را در این حوزه در انواع زعفران داشته باشد.

مرکز خرید و فروش ما می تواند یک انتخاب مناسب برای انجام معاملات مطلوب در این محصول باشد و با ما می توانید امکان انتخاب گزینه های مطلوب را در بازار جهانی این محصول داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 15 =