صادرکننده زعفران نگین درجه یک به امارات

صادرکننده زعفران نگین به امارات سعی می کنند تا ضمن صادرات اقلام درجه یک به این کشور محصول را به صورت بسته بندی شده به مشتریان خود بفروشند.

همه روزی مشتریان زیادی با ما تماس می گیرند و اذعان دارند که می خواهند صادرات زعفران به امارات را انجام داده اما از وضعیت صادرات به این کشور آگاهی چندانی ندارند.

اولین سوالی که این عزیزان از ما می پرسند، این است که قیمت زعفران در امارات چند است؟

همکاران عزیز باید دقت کنند، ما از قیمت زعفران در امارات آگاهی چندانی نداریم، شما باید با قدرت بازاریابی خود، بهترین قمت را به مشتریان پیشنهاد داده و آنان را قانع کنید که محصول مورد نیاز خود را از شما خریداری کنند.

همکاران باید دقت داشته باشند که بیشترین حجم زعفران صادراتی به کشور امارات معمولا به صورت قاچاق حمل شده و شکی نیست زمانی که افرادی در زمینه حمل قاچاق این محصول فعال باشند، قیمت ها را در بازار هدف می شکنند و این مساله ظبعا به ضرر کسانی تمام خواهد شد که زعفران خود را قانونی به کشور امارات صادر می کنند.

صادرکننده زعفران نگین درجه یک

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از چندین صادرکننده زعفران نگین درجه یک به کشور امارات بوده که سعی می کند تا محصول خود را به صورت قانونی و با قیمت مناسب به این کشور صادر نماید.

در حال حاضر صادرات زعفران نگین به کشور امارات توسط مجموعه آرین در ارقام مختلفی صورت می گیرد که در بین نمونه های صادراتی دو نمونه:

  • شبه نگین
  • نگین تاپ

دارای بیشترین حجم صادرات است.

صادرکننده زعفران نگین سعی می کنند تا شبه نگین را به صورت بسته بندی شده و نگین تاپ را به صورت فله ای در اختیار مشتریان خود قرار داده و به همین دلیل است که تجار عرب از محصولات ایرانی استقبال ویژه ای می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =