صادرکننده میوه خشک صنعتی اسلایس ایرانی قیمت ارزان

صادرکننده میوه خشک صنعتی اسلایس ایرانی در بازارهایی که به دنبال قیمت ارزان هستند می تواند با آگاهی و آشنایی به منابع دست اول تولید به موفقیت برسد.

در بازار ایران با تولیدکنندگان مختلفی در شهرهای مختلف ایران روبرو هستیم که می توانیم آنها را در کنار هم جمع نموده تا بتوانیم قیمت های بهتری را در حوزه میوه خشک صنعتی اسلایس در جهت صادرات بهتر رقم بزنیم.

صادرکننده میوه خشک صنعتی اسلایس

در بازار ایران برخی از تولیدکنندگان به تولید یک یا چند محصول در حوزه میوه خشک می پردازند که این به علت در دسترس بودن مواد اولیه در اطراف آنها می باشد به عنوان مثال بیشتر تولیدکنندگان ما در منطقه شمال به تولید میوه خشک کیوی و پرتقال می پردازند و این باعث می شود که قیمت های بهتر را داشته باشند.

در مورد محصولی مانند توت فرنگی خشک شده نیز در منطقه ای مانند شمال و یا سنندج این میوه خشک را با قیمت های مختلف داریم و از این رو با تولیدکنندگان مختلف یک صادرکننده میوه خشک صنعتی می تواند به یک بالانس قیمت ارزان تر دست یابد.

میوه خشک صنعتی

میوه خشک صنعتی

این امکان شاید برای خود صادرکننده امکان پذیر نباشد که بتواند همکاری و هماهنگی بین تولیدکنندگان مختلف را ایجاد نماید و با توجه به عدم آگاهی در این حوزه به هر حال مشکلات عدیده ای ایجاد می گردد که یک صادرکننده میوه خشک صنعتی را در صادرات میوه خشک با شکست روبرو می نماید.

ما در مجموعه آرین با بزرگترین مجموعه های تولید داخلی و کارگاه های تولید در شهرهای مختلف ایران این امکان را به وجود آورده ایم که در کمترین زمان ممکن بتوانیم با همکاری بین تولیدکنندگان مختلف، کارگاه هایی که کار تولید میوه خشک را برایمان انجام می دهند هم تناژ بالا و هم قیمت بهتر را ارائه نمائیم.

یک صادرکنندگان میوه خشک صنعتی اسلایس می تواند انواع میوه خشک ایرانی را با متناسب ترین قیمتهای بازار داخل از مجموعه آرین دریافت نموده و در کنار تنوع خوبی که به وجود آورده ایم می توانید تمام نمونه های میوه خشک تولیدشده در داخل را یکجا و یه صورت پک نمونه داشته و بررسی لازم را انجام دهید.

اینترنت توانسته معرفی خوبی در این میان از منابع دست اول خرید و فروش میوه خشک در ایران داشته باشد و خوشبختانه با فروشگاه های آنلاین و اینترنتی امکان دسترسی بهتر به منابع تولیدکننده و دست اول به وجود آمده است و ما با تکیه بر آن توانسته ایم به حجم گسترده تری از مشتریان داخلی و خارجی برسیم.

از این رو با امکان ایجاد یک بازار صادراتی بهتر با تکیه بر مجموعه ای گسترده از تولیدکنندگان که به جرأت می توانیم بگوئیم بزرگترین مجموعه از تولیدکنندگان و کارگاه های داخلی را در کنار خود داریم با تکیه بر آشنایی و آگاهی کامل به این حوزه می توانیم در کنار صادرکننده میوه خشک صنعتی ایران بایستیم.

سعی ما بر این بوده است که در این سالهای متمادی که در مسیر عرضه و صادرات میوه خشک و خشکبار قدم برداشته ایم با متد روز تولید، بسته بندی، برندسازی و صادرات بتوانیم قدمی به سوی صادرات بهتر انواع خشکبار و میوه خشک برداریم و بتوانیم معرفی بهتری را از انواع محصولات ایرانی در بازار جهانی داشته باشیم.

در این مسیر سعی نموده ایم هم تنوع محصولی لازم را ایجاد نمائیم و هم با بالانس نمودن قیمت ها و ارائه محصولات متنوع و قیمت دست اول به رضایتمندی و اعتماد مشتریانمان در بازار داخل و بازارهای صادراتی برسیم.

صادرکننده میوه خشک صنعتی ارزان

بازارهای مختلفی مانند کشورهایی که در همسایگی ما قرار دارند و روسیه روی قیمت میوه خشک تمرکز می نمایند و در انتخاب محصولات برای واردات به دنبال قیمت های ارزان تر در خشکبار می باشند و این نکته که میوه خشک یک محصول لوکس می باشد صادرکننده میوه خشک صنعتی را با مشکل روبرو نموده است.

تنوع میوه خشک تولیدی در آرین و خوشبختانه تولید محصولات میوه خشک به صورت درسته مانند انواع قیصی، آلوها، برگه های هلو، انجیر، کشمش، برگه زردآلو و … می تواند در کنار انواع میوه خشک اسلایس قرار گیرد و قیمت ارزان تر را برای مشتریانی که به دنبال قیمت ارزان تر هستند ایجاد نماید.

ترکیب محصولات اسلایس و درسته در کنار هم می تواند به صورت بسته بندی و یا فله ارائه شود و از منظر نرخ به قیمت مطلوب تری خواهیم رسید از طرفی تولید کارگاهی برخی از محصولات و تولید در مناطقی که خود دارای مواد اولیه هستند امکان ارائه قیمت های مناسب تر را ایجاد می نماید.

با بازاریابی درست محصولات حوزه میوه خشک می توانیم متناسب با هر بازاری که داریم محصولات مناسب با ذائقه مشتریان را در کنار هم قرار داده و به یک بالانس مناسب در قیمت برسیم که این امکان در خشکبار میوه امکان پذیر بوده و امکان ارائه تنوع ارزان تر از این محصولات وجود دارد.

محصولاتی مانند سیب،انجیر، زردآلو، آلو، موز، کیوی، گلابی، توت فرنگی، آناناس، انبه، هلو، شلیل و … در کنار تنوع خوبی را ایجاد می نماید دارای قیمتهای مختلفی می باشند و خوشبختانه امکان ترکیب محصولات ارزان تر به صورت فله و بسته بندی وجود دارد تا در کل به قیمت بهتری برسیم.

ما با آشنایی و تکیه بر شناختی که به بازارهای مختلف داریم امکان ترکیب انواع میوه خشک را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم مشتریان را از منظر قیمت به رضایتمندی برسانیم و در صادرات به بازارهای مختلف به مقوله کیفیت، قیمت و مقوله ترکیب مناسب برای بازار هدف توجه داریم تا بتوانیم بازارهای هدف جدید را جلب نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + چهار =