صادرکننده پسته اکبری خندان دستچین رفسنجان

صادرکننده پسته اکبری در رفسنجان سعی می کنند تا با صادرات انواع مختلفی از این محصول من جمله آب خندان، خندان دستچین صادراتی و… پاسخ گوی نیاز مشتریان خود باشند.

بر کسی پوشیده نیست که رفسنجان به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده پسته در کشور بوده و صادرات پسته را به نقاط مختلفی از دنیا انجام می دهد.

در بین محصولات صادراتی رفسنجان، پسته اکبری این شهرستان به دلیل کیفیت بسیار خوب مورد توجه بسیاری از صادرکنندگان محترم قرار گرفته است.

دلیل این موضوع را می توان در کیفیت بالای پسته اکبری خندان رفسنجان دانست که توانسته است جایگاه خود را هر چند با قیمت گران در بازار صادراتی تثبیت کند.

این پسته در دو رنج کیفی برای صادرات انتخاب شده که در بالا به صورت کلی در مورد آن صحبت کردیم، اما در ادامه اجازه دهید تا بیشتر در مورد انواع پسته اکبری رفسنجان بحث کنیم.

انتخاب نوع محصول توسط صادرکننده پسته اکبری

اولین محصولی که مد نظر هر صادرکننده ای است، قطعا پسته اکبری دستچین رفسنجان است…

این پسته ضمن دارا بودن کاربرد های آجیلی برای بازار صادراتی مورد استفاده بوده و کشور های کیفیت محور به دنبال خرید این محصول هستند.

خرید پسته اکبری دستچین شده معمولا توسط مشتریان و کشور هایی انجام می شود که قیمت پسته برایشان اهمیت نداشته و تنها کیفیت محصول مد نظرشان است، از آن جمله می توان به مشتریان حاضر در کشور کانادا، برخی مشتریان اماراتی و بعضا کردستان عراق اشاره نمود.

اما نوع دیگری از پسته که توسط صادرکننده پسته اکبری مورد استفاده قرار می گیرد، پسته اکبری آب خندان است که گزینه ایده آلی برای حضور در بازار صادراتی ارزان همانند روسیه است.

ما این پسته را برای صادرات توصیه نمی کنیم، اما اگر به دنبال محصولات ارزان برای صادرات هستید و مشتری شما حتما پسته اکبری می خواهد، پس می توانید به سراغ این گزینه بروید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 2 =