صادرکنندگان میوه خشک ایرانی

صادرکنندگان میوه خشک ایرانی بسته بندی به بازار عراق

صادرکنندگان میوه خشک ایرانی بسته بندی به بازار عراق با توجه به قیمت مطلوب در این حوزه می توانند موفقیت در این بازار را داشته باشند.

در همسایگی ما یک بازار مطلوب را داریم که سالهاست به این بازار انواع پسته، بادام، آلوها، زردآلو و… را از حوزه خشکبار ارسال می نماییم و خوشبختانه یک بازار مطلوب و مشتری پسند از محصولات ایرانی را در این کشور داریم.

با توجه به قدمهای بسیار خوبی که در جهت تولید میوه خشک در کشورمان برداشته شده علاوه استقبال این محصول در داخل ایران شاهد رونق در بازارهای صادراتی این محصول نیز بوده ایم.

سالهای بسیاری میوه خشک به عنوان یک محصول لوکس شناخته می شد و خیلی در کنار بقیه خشکبارها شاهد استقبال حداکثری از این محصول نبودیم ولی در سالهای اخیر با توجه به تولیدات بسیار خوبی که در حوزه میوه خشک داشتیم و با تکیه بر خواص آن و همچنین بازاریابی درست شاهد آن بوده ایم که مشتریان داخلی به شدت از این محصول استقبال می نمایند.

اکنون زمان مناسبی هست که بتوانیم با حداکثر توان و نیرو به سوی صادرات در این حوزه قدم برداریم و خوشبختانه منابع خوب تأمین در این حوزه مهیا شده و هم امکان مطلوبی برای ارائه محصولات بسته بندی مطلوب بازار صادرات میوه خشک را در کشورمان داریم.

از طرفی میتوانیم بازارهای مطلوبی را در کشورهای همسایه مان داشته باشیم که با توجه به وجود مرزهای مشترک زمینی یک زمینه مطلوب برای صادرات را به این کشورها خواهیم داشت.

خوشبختانه در این میان، صادرکنندگان میوه خشک ایرانی به صورت فله ای و به صورت بسته بندی توانسته اند بازار مطلوبی را در کنار سایر کشورها در همسایگی کشورمان در عراق داشته باشند و این کشور با توجه به صادرات های موفق در حوزه خشکبار می تواند یک بازار هدف مطلوب برای صادرات میوه خشک اسلایس ایرانی باشد که با کیفیت و قیمت مطلوب در حال تولید می باشد.

میوه خشک مخلوط صادراتی آرین به عراق

مجموعه ما با توجه به تجربه صادرات میوه خشک به برخی از کشورها که بیشتر به صورت عمده ای و فله بوده است توانسته است موفقیت در صادرات را به بازار عراق داشته باشد که تجربه یک صادرات موفق و مطلوب بوده و با شرایط خاص صورت پذیرفته است و با توجه به اینکه تجربه صادرات خشکبار میوه به کشورهای اروپایی، اوکلند، ژنو سويیس و … را داشته ایم با تکیه بر تجربیات گذشته، قدم در مسیر صادرات میوه خشک بسته بندی برداشتیم.

صادرکنندگان میوه خشک ایرانی بسته بندی شده

صادرکنندگان میوه خشک ایرانی بسته بندی شده باید به این موارد در صادرات به کشور عراق توجه کامل داشته باشند که این بازار امکان مطلوبی برای ارائه انواع میوه خشک دارد و هر ترکیبی را می توانیم جهت بسته بندی انتخاب نمائیم و مقوله خود بسته بندی و خوردن لیبل و کدبهداشتی محصول در کنار تاریخ تولید و انقضا از مواردی بوده که ما در صادرات به عراق به آن توجه کردیم.

تاریخ تولید و انفضا به صورت چاپ لیزری جدا روی بسته بندی ها علاوه بر لیبل نیز خورده بود و لیبل های ارائه شده با توجه به تمام مواردی که مشتری درخواست داشت روی لیبل ذکر شده و آماده سازی گردید و همراه بار یک کپی از مجوز صنعت و معدن نیز ارائه شده بود و با توجه به اینکه تمام مدارک حاضر و آماده بود و ارائه داده شد امکان بهتری برای صادرات به وجود آمده بود.

با توجه به اینکه مشکلاتی در صادرات به این کشور وجود داشته و در مواردی مانند محصولات کشاورزی، شاهد برگشت بار بوده ایم در تجربه صادرات به این بازار سعی نموده ایم تمام موارد را به صورت کامل رعایت نمائیم و محصول و بسته بندی بدون عیب و اشکال و با تمام موارد مورد درخواست مشتری صورت گیرد.

میوه خشک بسته بندی مطلوب

جهت ارائه میوه خشک بسته بندی مطلوب به بازار عراق ما انواع سیب، پرتقال، کیوی، موز، هلو، آناناس حلقه، توت فرنگی، انجیر سیاه اسلایس، نارگیل، خرمالو، طالبی، شلیل، آلو اسلایس و … را داشتیم که با توجه به فصل مطلوب برای صادرات توانستیم یک ترکیب بی نظیر با حدود 15 میوه خشک اسلایس را ارائه نمائیم که همه در کیفیت های عالی بودند و شرایط مطلوبی از نظر تنوع با توجه به اینکه فصل صادرات ما در پائیز بوده برای آن ایجاد نمودیم.

همانطور که از لیست اقلام ارسالی مشخص است ما انواع میوه خشک لوکس و میوه خشک عمومی و خوش قیمت را در کنار هم قرار دادیم و با توجه به اینکه برخی از این میوه خشک ها از میوه وارداتی تولید شده اند از نظر قیمت تمام شده توانسته ایم قیمت مطلوب این بازار را بدست آوریم و انواع ترکیب ها را به صورت بسته بندی شده در کنار هم قرار دادیم.

از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این مسأله می باشد که باید میوه خشک ها به صورت مرتب و شکیل در بسته بندی ها قرار داده شوند و این مسأله بسیار مورد توجه مشتریان می باشد و ما با شرکت های تولیدکننده ای روبرو هستیم که به زیبایی چیدمان در ظرف های بسته بندی اصلا توجه نمی نمایند در صورتی در بازارهای صادراتی جدید به شدت به این موارد توجه می شود.

در جهت صادرات موفق به کشور عراق نیز علاوه بر انتخاب کیفیت مناسب به مقوله چیدمان خود میوه خشک ها نیز توجه داشته باشید و سعی نمائید که به صورت مرتب با ترکیب های رنگی مختلف، یک نظم و هماهنگی مطلوب را در خود بسته بندی ایجاد نمائید.

شاید در ابتدا این مسأله از نظر شما قابل اهمیت نباشد و قابل توجه نباشد ولی ما با توجه به اینکه این مورد را رعایت نمودیم و شاهد توجه بیشتر مشتری شدیم به شما نیز پیشنهاد می نمائیم که در صورتی که قصد صادرات محصول بسته بندی را دارید به این مسأله نیز توجه داشته باشید، بخصوص در مواردی که بسته بندی شما به صورتی می باشد که خود محصول از بیرون قابل رؤیت می باشد.

با توجه به اینکه ما از بسته بندی های 500 گرمی و یک کیلویی استفاده کرده بودیم و ترکیب مطلوب را به درخواست مشتری، میوه خشک ویژه قرار داده بودیم در چیدمان محصول در بسته بندی ما که به صورت ظرف های دردار شفاف بوده که محصول بدون آسیب و کاملا سالم به مقصد می رسید به ظاهر خود محصول توجه شد و تمام ظرف ها با چیدمانی یکسان آماده سازی گردید.

در انتخاب بسته بندی نیز با توجه به اینکه تنوع خوب بسته بندی را در کشورمان داریم ما نمونه ظرف هایی را انتخاب نمودیم که در حمل و نقل آسیبی به خود محصول وارد نشود و تمام بسته بندی ها نیز به صورت کاملا سالم به کشور مقصد رسیدند.

ما با استفاده از تجربه صادرات به این کشور متذکر می شویم که شما به عنوان یک تولیدکننده می توانید یک بازار مطلوب صادراتی را در حوزه میوه خشک در همسایگی ما داشته باشید و خوشبختانه ذائقه مشتریان در این کشور به صورتی می باشد که می توانید انواع محصولات حوزه میوه خشک را به راحتی به صورت فله ای و بسته بندی شده راهی این بازار نمائید در صورتی که به موارد ذکر شده در این مقاله توجه داشته باشید.

کار خود را به مجموعه های دارای تجربه در این زمینه بسپارید.

در صورتی که تمام اصول لازم جهت بسته بندی، تولید، شرایط صادرات و … به این کشور را رعایت نمائید یک امکان صادرات مطلوب را به این کشور خواهید داشت و در صورتی که قصد همکاری و تأمین محصولات حوزه خشکبار را دارید می توانید با بخش فروش مجموعه ما تماس حاصل نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =